Главная Блог ... Новости Верховна Рада України надала згоду на арешт суддів Печерського районного суду м. Києва Оксани Царевич, Віктора Кицюка та Сергія Вовка Верховна Рада України надала згоду на арешт суддів...

Верховна Рада України надала згоду на арешт суддів Печерського районного суду м. Києва Оксани Царевич, Віктора Кицюка та Сергія Вовка

  • Автор: 

    Автор не указан

  • 0

  • 0

  • 2406

Отключить рекламу
Верховна Рада України надала згоду на арешт суддів Печерського районного суду м. Києва Оксани Царевич, Віктора Кицюка та Сергія Вовка - tn1_verhovna_rada_ukraini_nadala_zgodu_na_aresht_suddiv_pecherskogo_rayonnogo_sudu_m_kieva_oksani_tsarevich_viktora_kitsyuka_ta_sergiya_vovka_54f736d12076c.jpg

Як говорять «краще пізно, ніж ніколи». І ще говорять: "нарешті, і хто наступний?"Верховна Рада України надала згоду на арешт славнозвісних суддів Царевич, Кицюка та Вовка.

Зазначимо, що згідно ст. 124 Конституції України будь-який суддя не може бути без згоди Верховної Ради України затриманий чи заарештований до винесення обвинувального вироку судом. Процедура надання згоди на арешт судді на щастя існує, досить складна і запроваджена для забезпечення незалежності здійснення суддею правосуддя та у зв‘язку з цим недоторканості його особи. Так, відповідно до ст. 218 ЗУ «Про Регламент ВРУ» Генеральний прокурор України ініціює питання арешту судді та оформлює відповідне подання з усіма аргументами та доказами. Далі, це подання передається до Верховного Суду України і Голова ВСУ висловлює свою згоду з цим поданням і вносить його на розгляд Верховної Ради України. У ВРУ подання попередньо розглядається Комітетом з питань правової політики та правосуддя, а питання про дату його внесення до порядку денного та розгляду погоджується на засіданні Ради фракцій та депутатських груп ВРУ. І тільки після цього ВРУ приймає рішення по суті: надати згоду на арешт судді або ні.

Вносячи подання Генпрокурора України Віктора Шокіна до ВРУ голова Верховного Суду України Ярослав Романюк спеціально підкреслив, що надання згоди на арешт необхідно оскільки підозрювані у злочинах судді ухиляються від своїх процесуальних обов‘язків відповідно до КПК України, зокрема від допитів та від отримання повісток на допит, та прикриваються статусом судді, який гарантує їм недоторканість.

Суддів Царевич, Кицюк та Вовк в першу чергу Генпрокуратура України підозрює у винесенні завідомо неправосудних рішень стосовно активістів - автомайдановців під час Революції Гідності.

Колегія у складі головуючого судді Сергія Вовка та суддів Оксани Царевич та Анни Медушевської у лютому 2012 року засудила до позбавлення волі строком на чотири роки колишнього голову МВС України Юрія Луценко, який тепер є головою фракції Блок Петра Порошенко у ВРУ.

Окремо слід підкреслити, що суддя Вовк не з‘явився до парламенту і мабуть вже подався у біга, що є дуже прикро. Офіційно Вовк перебуває у відпустці по догляду за дитиною з 17 лютого цього року.

Насамкінець треба додати, що згода ВРУ на арешт судді не означає автоматичного арешту цього судді. Такий суддя просто втрачає недоторканість і запобіжний захід під час кримінального провадження йому як будь-якому громадянину визначає суд. Одним із запобіжний заходів є взяття під варту, але є і інші: застава, порука, тощо. І тут своє слово має сказати суд. Проте в будь-якому випадку це буде вже не Печерський районний суд м. Києва.

Згадайте новину: Хмари згущаються над суддею Печерського районного суду Оксаною Царевич

ЦИТАТА МЕСЯЦА: Министр МВД Украины Арсен Аваков: «Задолбало «печерское правосудие».

Згадайте новину: Затримано соратника громадянина Януковича Олександра Єфремова

А чому не встигли із суддею Вячеславом Підпалим!?

Суддя Волкова догралася - прокуратура повідомила їй про підозру в ухваленні завідомо неправосудного рішення.

Дивиться відео: Промова Юрія Луценко в суді апеляційної інстанції

Читайте інтерв'ю: Председатель ВСУ Ярослав Романюк: "Независимость судей - обязательный атрибут любого демократического государства, и гарантии независимости не следует путать с попытками судей уклониться от исполнения обязанностей подозреваемого в уголовном процессе.

  • 2406

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 2406

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст