26.08.2014    Просмотров:  6403
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Указ Президента України Петра Порошенко про розпуск Верховної Ради України та призначення дострокових парламенських виборів

Указ Президента України Петра Порошенко про розпуск Верховної Ради України та призначення дострокових парламенських виборів - ukaz_prezidenta_ukraini_petra_poroshenko_pro_rozpusk_verhovnoi_radi_ukraini_ta_priznachennya_dostrokovih_parlamenskih_viboriv_53fc3c8bc95cb.jpg

Президент України Петро Порошенко використав своє конституційне право і прийняв Указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VІІ скликання. Стаття    90 Конституції України передбачає, що Президент України має право достроково припинити повноваження Верховної Ради України, якщо протягом одного місяця у Верховній Раді України не сформовано коаліцію депутатських фракцій відповідно до статті 83 Конституції України.

24 липня 2014 року фракція політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" та фракція  Всеукраїнське об’єднання «Свобода» оголосили про вихід із парламентської коаліції і, таким чином, раніше утворена коаліція у складі фракцій «Удар», ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина» припинила своє існування.

Нова коаліція протягом наступних тридцяти днів у Верховній Раді України народними депутатами створена не була. 24 серпня 2014 р. Петро Порошенко провів консультації з Головою Верховної Ради Турчиновим О. В. та головами депутатських фракцій як це передбачено Конституцією України, щодо дострокового припинення повноважень  Верховної Ради України. Ніхто з присутніх не заперечував проти розпуску парламенту та проведення  дострокових парламентських виборів.  

У верховні Раді України VІІ скликання залишається ще архіважлива місія ухвалити новий закон про вибори народних депутатів на основі пропорційної виборчої системи за відкрити списками та ратифікувати у вересні Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

26 жовтня 2014 року в Україні відбудуться дострокові вибори народних депутатів у Верховну Раду України. Як сказав Президент України Петро Порошенко вибори це найкращий спосіб люстрації і починати очищення слід з Верховної Ради України.

Громадяни України, прийдіть у жовтні на вибори і цього разу не помилиться із вибором!

Згадайте новину: Коаліції у Верховній Раді України нема, проте уряд Арсенія Яценюка залишається працювати.

 

2
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: