Главная Блог ... Новости Ухвала суду про стягнення з ПриватБанку $ 350 млн компаніям Суркісів оскаржена в апеляції - глава Мін'юсту Малюська Ухвала суду про стягнення з ПриватБанку $ 350 млн ...

Ухвала суду про стягнення з ПриватБанку $ 350 млн компаніям Суркісів оскаржена в апеляції - глава Мін'юсту Малюська

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 0

 • 1420

Отключить рекламу
 - tn1_0c8c3717aa3325157a8b55b70d3579e0_5f58861453d23.jpg

Міністр юстиції Денис Малюська повідомив про подання апеляційної скарги на ухвалу Печерського райсуду Києва від 2 вересня, винесену суддею Сергієм Вовком, про стягнення з ПриватБанку на користь компаній братів Суркісів близько $ 350 млн у рамках забезпечувального заходу до розгляду по суті спору про справедливість віднесення цих вкладів до процедури bail-in.

Згадайте новину: Суркисы выиграли у Приватбанка суд на 10 млрд грн. Минюст готовится оспаривать решение

"На визначення ми щойно подали апеляційну скаргу, а на самого суддю Вовка - скаргу до Вищої ради правосуддя", - написав Малюська в Facebook.

На думку глави Мін'юсту, суть прийнятого визначення - крадіжка.

"Його (судді Вовка - ІФ) ухвала стане або початком відродження судової влади, якщо вдасться належно на ухвалу відреагувати, за всією суворістю закону. Ну або навпаки, символом тотального краху, якщо належної реакції не відбудеться", - наголосив глава Мін'юсту.

Він також нагадав, що в парламенті очікує розгляду законопроект №4064, який блокує списання грошових коштів як захід забезпечення позову.

Як повідомлялося, 2 вересня Печерський райсуд Києва повністю задовольнив заяву компаній братів Суркісів про порядок виконання рішення суду від 2017 року про зобов'язання ПриватБанку обслуговувати їх депозити, розмішені до націоналізації банку на рахунках його кіпрської філії, і цей порядок передбачає стягнення цих коштів на користь позивачів. Загальна сума вимог до банку, визначена судом, становить $ 347,374 млн (з них близько $ 102 млн - відсотки, нараховані за ставкою 13% річних). Суд також санкціонував примусове списання коштів і (або) арешт майна ПриватБанку (Київ) в разі відмови виплачувати компаніям братів Суркісів зазначену суму.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що уряд України не погоджується з прийнятою постановою Печерського райсуду Києва і оскаржить її в апеляційному суді.

Національний банк України також відреагував на рішення суду і наголосив, що він продовжить захищати законність рішень про націоналізацію ПриватБанку. "Ми вважаємо, що рішення про конвертацію коштів пов'язаних з екс-власниками осіб в ПриватБанку в 2016 році (bail-in) було справедливим і адекватним, враховуючи витрачені державою кошти для порятунку ПриватБанку і фінансової системи (понад 155 млрд грн)", - зазначалося в повідомленні.

Згідно з позицією ПриватБанку, відповідні договори компаній Суркісів на сьогодні вважаються виконаними, оскільки в 2016 році при проведенні націоналізації вони були обмінені на акції додаткової емісії.

В кінці 2016 року під час націоналізації ПриватБанку кошти, розміщені сім'єю Суркісів і їх компаніями на депозитних рахунках Приватбанку і його філій, потрапили під процедуру bail-in, оскільки Суркіси були визнані пов'язаними з ПриватБанком особами.

Источник: Интерфакс-Украина

Згадайте новину: І ми з цим живемо! Зловживання в ОАСК: зв'язки з Вищою радою правосуддя - запис

 • 1420

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1420

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст