Главная Блог ... Новости У справі суддів Овчаренко та Підберезного, звинувачених у підкупі Холодницького, провели підготовче засідання У справі суддів Овчаренко та Підберезного, звинува...

У справі суддів Овчаренко та Підберезного, звинувачених у підкупі Холодницького, провели підготовче засідання

Отключить рекламу
 - tn1_0_85549800_1535567757_5b86e78dd0e27.jpg

Шевченківський суд Києва 20 серпня провів підготовче судове засідання у справі про можливу спробу підкупу суддями керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Про це повідомляє «Судовий репортер» .

Суд призначив обвинувальний акт до розгляду по суті, а також залишив для обвинувачених запобіжні заходи у вигляді застави.

Водночас суд зменшив розмір застави для обвинуваченої екс-судді Наталії Овчаренко до 141 тис. грн. Решта 740 тис. повертаються заставодавцю. Як відомо, за іншого обвинуваченого, суддю Підберезного, внесено 5,05 млн грн застави.

У зв’язку зайнятістю суд розпочне розгляд справи тільки у жовтні.

Нагадаємо, що голову Кіровського суду Дніпропетровська Геннадія Підберезного і вже звільнену суддю цього ж суду Наталію Овчаренко звинувачують у спробі передати хабар керівнику САП Назару Холодницькому за закриття кримінального провадження.

21.09.2017 їх затримали в службовому кабінеті керівника САП після «передачі» йому першого траншу в сумі 50 тис. доларів США.

За ці гроші прокуратура мала закрити справу про хабарництво, в якій фігурувало двоє суддів Кіровського суду – Наталія Овчаренко і Олег Ходасевич.

Вспомните новость: Холодницкий отказался от самой большой в истории взятки, ВСЮ позволил арестовать судей Подберезного и Овчаренко

Холодницький попередньо звернувся із заявою в ГПУ і передача коштів фіксувалася. У заяві керівника САП йшлося, що початково йому пропонували $300 тис.

Обвинуваченим загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

У квітні цього року адвокати Підберезного на прес-конференції заявили, що насправді Холодницький спровокував суддів на передачу хабара.

Справа, за закриття якої Овчаренко і Підберезний начебто носили хабар, уже слухається в Запорізькому суді Запорізької області.

Фото: Судовий репортер

 • 1246

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1246

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст