У поточних умовах відсутні підстави для накладання штрафів за несвоєчасне подання відомостей про КБВ - Мін’юст

08.10.2021    Просмотров:  2549
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Мін’юст не складатиме протоколи про адміністративні правопорушення через несвоєчасне подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників, поки існують об’єктивні перешкоди для виконання відповідної вимоги закону. На цьому наголосив перший заступник Міністра юстиції України Євгеній Горовець.

«Спостерігаючи надмірний ажіотаж і розуміючи, що багато людей з незалежних від них причин не можуть подати відомості про КБВ до завершення дедлайну (11 жовтня 2021), ми не будемо ініціювати застосування відповідних штрафів. Позиція Міністерства юстиції полягає в тому, що такі штрафи мають на меті не наповнення державного бюджету, а спонукання посадових осіб до виконання покладених законом обов’язків. Водночас у поточних умовах, коли керівники юридичних осіб мають бажання подати відомості про КБВ, однак не можуть це зробити через недостатню пропускну здатність реєстраційної системи, немає жодних розумних підстав для притягнення їх до відповідальності», - зауважив Євгеній Горовець.

Читайте статтю: В ЄДР відсутня інформація про кінцевого бенефіціарного власника: чи відхиляти тендерну пропозицію учасника?

Він підкреслив також, що зі свого боку Мін’юст робить все можливе, аби якомога більша кількість громадських формувань (реєстрацію яких здійснюють реєстратори територіальних органів Мін’юсту) встигли з поданням документів до відповідної дати. Тому співробітники міжрегіональних управлінь Мін’юсту вестимуть прийом відвідувачів цієї суботи (09 жовтня 2021).

«Для тих, хто побоюється застосування штрафів, не зважаючи на повідомлення Міністра юстиції, нагадуємо також про опцію подання пакету документів поштою. Однак у такому разі підпис на заяві про державну реєстрацію повинен бути нотаріально засвідченим. Крім того, розуміючи хвилювання людей, ми готуємо проєкт відповідного доручення за підписом Міністра на адресу наших територіальних органів, де його позиція буде підтверджена офіційно. Відповідний документ буде оприлюднено на сайті Міню’сту найближчим часом», - зазначив Євгеній Горовець.

Джерело: Мін’юст

Пользуйтесь нашими сервисами для получения юридических услуг :

Бесплатная консультация быстрый ответ на Ваш юридический вопрос поможет сориентироваться в дальнейших действиях.

Объявите собственный тендер и получите выгодное предложение от более чем 5000 юристов со всей Украины.

Видео-консультация юриста это современное и эффективное решение для получения необходимой информации

Каталог юристов Украины это эффективный способ найти надежного и профессионального исполнителя для Вашей юридической цели
2549
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярные судебные решения
Популярные события
ЕСПЧ
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события:
0