Главная Блог ... Новости У нас відпускають вбивць а за $100 хабара дали 5 років в’язниці з конфіскацією У нас відпускають вбивць а за $100 хабара дали 5 ...

У нас відпускають вбивць а за $100 хабара дали 5 років в’язниці з конфіскацією

  • Автор: 

    Автор не указан

  • 0

  • 0

  • 2746

Отключить рекламу
У нас відпускають вбивць а  за $100 хабара дали 5 років в’язниці з конфіскацією - tn1_aec21030f288b6bd2b75400872e573e9_5f7e0ea64fe41.jpg

Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області виніс вирок за надання неправомірної вигоди слідчій поліції.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 2 жовтня.

У вересні 2018 житель Хмельниччини підвозив двох знайомих, дорогою вони в полі назбирали два пакети маку і їх затримала поліція та вилучила машину. Оперативний працівник поліції сказав, що про повернення авто треба говорити зі слідчим і дав номер телефону. У подальшому на зустрічі чоловік начебто запропонував слідчій 200 доларів. Того ж дня поліцейська подала рапорт керівництву. Затримали громадянина після того, як він поклав 100 доларів у папку.

Згадайте новину: Більш ніж чотирнадцять мільйонів гривень за свої дії може отримати викривач хабарників — Євген Шевченко

Підсудний переконував, що слідча сама його провокувала і кивнула головою на папку, що лежала на столі, куди він і поклав гроші.

Втім негласними слідчими діями зафіксовано саме наполегливі пропозиції обвинуваченого надати слідчій винагороду за допомогу у вирішенні питання про повернення арештованого автомобіля, а також сам факт надання грошей.

Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 3 ст.369 КК як пропозиція і надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище.

Чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності, але його судимість є погашена, неодружений, на утриманні має одну неповнолітню дитину. Згідно досудової доповіді органу з питань пробації, виправлення обвинуваченого не можливе без ізоляції від суспільства.

Суд призначив покарання – 5 років з конфіскацією всього майна.

100 доларів, надані як хабар, також конфіскуються у власність держави.

У зв’язку із засудженням за корупційний злочин суд не може призначити покарання нижче від найнижчої межі, що передбачена статтею, за якою обвинувачується підсудний, або ж звільнити його від відбування покарання з випробуванням.

Згадайте новину: Суд виправдав від хабара двох міліціонерів, один з яких раніше визнавав вину

  • 2746

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 2746

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати