Главная Блог ... Новости Начальник юрвідділу ДІФКУ за $9000 обіцяв "злити" три справи на користь відповідача Начальник юрвідділу ДІФКУ за $9000 обіцяв "злити" ...

Начальник юрвідділу ДІФКУ за $9000 обіцяв "злити" три справи на користь відповідача

Отключить рекламу
Начальник юрвідділу ДІФКУ за $9000 обіцяв \

У Києві правоохоронці затримали та повідомили про підозру в одержанні неправомірної вигоди виконувачу обов’язків заступника голови правління - начальника відділу юридично-правового супроводу Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.

Як повідомила Київська міська прокуратура, підозрюваний, який також є адвокатом, подав до Печерського районного суду м. Києва в інтересах ДІФКУ три позовні заяви про стягнення шкоди на загальну суму понад 900 тисяч гривень з попереднього керівника цієї кредитної установи через незаконне звільнення працівників.

«У ході судового розгляду начальник юрвідділу висунув вимогу представнику відповідача про надання неправомірної вигоди в розмірі 9 тис. доларів США (по 3 тис. доларів США за кожен позов).

Згадайте новину: Недбалий бездарь! Ексслідчого поліції виправдали від корупції, бо прокурор не вчасно приніс ухвали на НСРД

За ці кошти посадовець обіцяв не вживати належних заходів в ході судово-претензійної роботи та не з’являтися на судові засідання. Ці дії в кінцевому результаті мали призвести до відмови судом у задоволенні позовів», - сказано у повідомленні.

Після одержання другої частини неправомірної вигоди в розмірі 3 тис. доларів США посадовця-адвоката затримали у порядку ст. 208 КПК України.

Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

 • 1147

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1147

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст