22.01.2015    Просмотров:  376
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Транспортний податок у 2015 року

Транспортний податок у 2015 року - transportniy_podatok_u_2015_roku_54c022615856e.jpg

З 1 січня 2015 року набувають чинності зміни до Податкового кодексу України, внесені Законом України № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)».

Платниками податку з нового року є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль. Для фізичних осіб податок обчислюється контролюючим органом (ДФС) на підставі даних, які до 1 квітня 2015 року надаються органами внутрішніх справ. Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку з транспортних засобів, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом до 1 липня звітного року за місцем проживання (реєстрації) платника. Фізичні особи сплачують податок протягом 60 днів від дня вручення податкового повідомлення-розв'язку за місцем реєстрації транспортних засобів.

Юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально. Юридичні особи сплачують податок авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом.

Згадайте новину: Податковий компроміс нарешті може запрацювати?

Єдиний соціальний внесок зменшено законом з 41% до 16, 4%

Дивиться відео: Голова ДФС України Ігор Білоус розповідає про реформу податкової системи.

Обговорюйте тему: Податкова реформа розпочалась: зміни у Податковому кодексі України, які починають діяти з 1 січня 2015 року.

Про податок на нерухомість: зміни у 2015 році.

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: