18.01.2016    Просмотров:  204
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Терорист «в опале» Гіркін/Стрєлков добровільно зізнався у розстрілі чотирьох осіб

Терорист «в опале» Гіркін/Стрєлков добровільно зізнався у розстрілі чотирьох осіб - terorist_v_opale_girkin_strelkov_dobrovilno_ziznavsya_u_rozstrili_chotiroh_osib_569cffa9f04cd.jpg

Колишній ватажок бойовиків, росіянин Ігор Гіркін/Стрєлков визнав, що під час окупації Слов'янська за його наказами були розстріляні, як мінімум, чотири людини.

"Розстріл. Оскільки на війні, особливо в умовах облоги, всі суди ... У нас діяв військовий суд, і було введено законодавство 1941 року, введене ... Сталіним", - сказав він в ефірі "Радіо-КП", відповідаючи на запитання про те, як він боровся з мародерством..

"На підставі цього законодавства ми судили, здійснювали суди, розстрілювали ... Всього було розстріляно за час мого перебування в Слов'янську чотири особи", - заявив він.

Стрєлков уточнив, що "двоє за мародерство серед військовослужбовців, один за мародерство місцевий, і один за вбивство військовослужбовця, ідейний правосек".

При цьому Стрєлков зізнався, що фактично він розв'язав військові дії на Донбасі.

"Перші постріли, нехай і в повітря, були з боку повсталих вироблені нашим загоном", - сказав він.

Спострегайте подію: Україна і юрисдикція Міжнародного кримінального суду у Гаазі

Відповідаючи на запитання, що з точки зору міжнародного права він є військовим злочинцем, Стрєлков сказав:

"Мене абсолютно не хвилює міжнародне право, бо це інструмент в руках переможців. Якщо ми будемо переможені - ну, що ж, значить, до мене будуть застосовані норми цього права".

Відповідаючи на запитання, чи готовий він постати перед Гаазьким трибуналом, Стрєлков заявив: "Я глибоко впевнений, що я до нього не доїду".

"Як кажуть, я занадто багато знав, як у відомому фільмі. А по-друге, я постараюся зробити все, щоб цього не сталося, зі свого боку", - сказав він.

Він також упевнений, що доля окупованого Донбасу "вирішується в Москві".

"Це можна сказати і на жаль, і на щастя - тут з якого боку подивитися. Якщо Москва зможе підтримати ці республіки, якщо вони не будуть здані назад до складу України, а тенденція є і до цього, і до зворотного абсолютно, то тоді ці республіки зможуть вижити ".

Згадайте новину: Позицію Президента Порошенко про невизнання Україною юрисдикції Міжнародного кримінального суду нарешті пояснили в АП

"Я думаю, з часом вони будуть об'єднуватися, і сподіваюся, рано чи пізно увійдуть до складу Росії, саме за це постав Донбас. За возз'єднання з Росією, а не за якусь незалежність. Ніхто цього не хотів, все починалося тільки під російськими прапорами, і скажемо так, створення ось цих держав - псевдо поки держав, на жаль, з цілої низки параметрів - воно не відповідало і не відповідає досі інтересам населення", - вважає колишній ватажок бойовиків.

Нагадаємо, російський офіцер у відставці Ігор Гіркін, який користувався на Донбасі псевдонімом Стрєлков, залишив посаду керівника бойовиків в середині серпня 2014 року.

Раніше терорист Гіркін заявив, що Росія зливає ДНР. Також Гіркін публічно погрожував трибуналом президенту Росії Володимиру Путіну, якщо той не піде в наступ на Україну.

Джерело: iPress

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: