10.12.2017 | Автор: Понзель Марина Генадіївна
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

ТЕРМІНОВО! (Оновлено!) Знов горить об'єкт культурної спадщини -унікальний будинок XIX ст. чернігівського купця Вертипороха по вул. Межигірська, 33/19!

Боюся, враховуючи вкрай аварійний стан нашої "Перлини Подолу" ця спроба знищення зможе виявитися для неї останньою...

Її власник, встановлений "Схемами", негідник - Мізраєв Валерій Неріман Огли (ТОВ "Поділ Інвест") взагалі втратив страх! І слідом пам'яткою на Волошській, 5, яка горіла позавчора (власник землі -ТОВ "Поділ Бізнес", яке також належить Мірзаєву) вирішив, в черговий раз, підпалити цю унікальну пам'ятку!

Вспомните новость: Взрывы на складах боеприпасов в Украине. История катастроф

Періодично він намагається її трощити, а ми вимушені зупиняти цих покидьків фізично! Декілька місяців тому разом з Michel Terestchenko та Алекс хаврат ми самостійно, до приїзду поліції зупинили техніку та варварів, які трощили стіни й скидали цінну ліпнину, тим самим врятував цей унікальний будинок!

Варвари були здані поліції і встановлені. Поліція, здається, покриває цю сволоту як і в інших аналогічних випадках.

Детальніше я писала тут:
https://m.facebook.com/olena.yeskina/posts/10212617341016799

Пряма трансляція знищення пам'ятки та як ми зупиняли це свавілля викладено у моєму пості від 29 квітня: https://www.facebook.com/olena.yeskina/videos/10212617237654215/?autoplay_reason=gatekeeper&video_container_type=4&video_creator_product_type=0&app_id=6628568379&live_video_guests=0

Скільки ж можна ж! Поліція і не думає розслідувати кримінальне провадження!!!
Мірзаєв, вочевидь, знайшов гарних клієнтів на обидва об'єкти культурної спадщини, які виставив на продаж, а тому й здійснив ось таку "передпродажну підготовку"

УВАГА, ДОПОВНЕННЯ! #КиївськеВіче щойно повідомило, що відбулася зміна власника: згідно договору купівлі-продажу, нежилих приміщень, серія та номер: 625, виданий 22.06.2017, видавник: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Меженська К.С., нині власником є якийсь САХНО Павло Васильович. Чи це дійсно новий власник, чи просто фіктивне переоформлення власності на іншу особу з метою уникнення кримінальної відповідальності за свідоме пошкодження/ знищення об'єкта культурної спадщини відповідно до ст.298 ККУ та неможливості відчуження протиправно виведеного з нашої власності майна?

Пользуйтесь консультацией: Какие последствия недопуска должностных лиц госпожнадзора к проверкам

Питання до правоохоронних органів: цей мерзотник нарешті сяде за ст. 298 ККУ? Матеріал щодо цих будинків останній раз 27 листопада 2017р. мною було передано до Генерального прокурора Ю. Луценка особисто. І починаючи від Президента України - у кожного керівника державних установ є перелік пам'яток приречених на знищення з конкретними вимогами в межах їх повноважень. Але належної реакції 0.

Питання до київської влади: коли нарешті ці будинки будуть відібрані у недобросовісних власників - вже скільки років намагаємося цього добитися! Вони мають згоріти всі??? Нехай лише чиновники Мінкульту та Департаменту культури наважаться позбавити ці будинку охоронного статусу? Уважно слідкуємо!

Уклінно прошу всіх небайдужих поширити!

Світлина від Olena Terestchenko.

Пользуйтесь консультацией:Юристы рассказали о главных аферах с квартирами в Украине

Автор новини: Olena Terestchenko

Джерело: facebook

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення