Главная Блог ... Новости Суцільна безвідповідальність! Суд скасував 9 років в’язниці за смертельне ДТП через порушення суддею Оленою Лобарчук таємниці нарадчої Суцільна безвідповідальність! Суд скасував 9 років...

Суцільна безвідповідальність! Суд скасував 9 років в’язниці за смертельне ДТП через порушення суддею Оленою Лобарчук таємниці нарадчої

 • Автор: 

  Автор не указан

 • 1

 • 0

 • 2408

Отключить рекламу
 - tn1_90b0519272acaeddd081085b0c882cff_5f76eb55c7460.jpg

Дніпровський апеляційний суд скасував вирок, яким водія засуджено до 9 років позбавлення волі.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 22 вересня.

У травні 2016 обвинувачений їхав автомобілем по дорозі Дніпропетровськ-Кобеляки- Решетіловка в напрямку Дніпропетровська. Перетинаючи перехрестя, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, він не надав перевагу в русі іншому автомобілю. Сталося зіткнення. У другій машині, крім водія, було четверо людей. Троє пасажирів загинули.

Згадайте новину: "Суддя" Лупенко, якого судять за хабар, порушив таємницю нарадчої і вирок скасували

У серпні 2019 суд першої інстанції дав чоловікові 9 років позбавлення волі із забороною водити транспортні засоби на 3 роки.

Адвокати оскаржували вирок і просили закрити справу за відсутності складу злочину. Зокрема, вказували, що суд не врахував деяких експертиз, на надав належної оцінки діям іншого водія, не з’ясував, хто саме з водіїв створив небезпечну дорожню обстановку. Обвинувачений виїжджав із ділянки незавершеного будівництва, де нібито був відсутній дорожній знак, такий знак стояв на відстані близько 40 м від перехрестя, а в місці примикання недобудованої ділянки була «сходинка» заввишки 15 см. На переконання захисника, на місці ДТП не було забезпечено безпеку дорожнього руху, що безпідставно не врахував суд.

Але не це стало причиною скасування вироку. Апеляційний суд ці доводи не оцінював, тільки зазначив, що вони підлягають ретельній перевірці під час нового судового розгляду.

Згадайте новину: Суд скасував вирок, бо помічники суддів під час нарадчої надсилали рішення

Виявилось, що у липні 2017 року були судові засідання, де вирішувалися клопотання захисту і продовження запобіжного заходу. Але судовий розгляд, коли ухвалено ці судові рішення, не зафіксовано у журналі судового засідання. Відсутність журналу судового засідання є безумовною підставою скасування рішення.

Крім того, в період перебування у нарадчій кімнаті суддя Олена Лобарчук ухвалила рішення в іншій справі. 1 серпня 2019 вранці вона прийняла рішення про виправлення описки у раніше винесеному вироку. Хоча мала знаходитись у нарадчій до 15 години.

Апеляційний суд скасував вирок водію і призначив новий розгляд у першій інстанції.

Обвинуваченого суд залишив під вартою, беручи до уваги, що йому інкримінується тяжкий злочин, він проживає поза межами Дніпропетровської області, свою вину не визнає, що вказує на такий ризик як переховування від суду.

Згадайте новину: За порушення таємниці нарадчої кімнати суд скасував вирок про 10 років в’язниці

 • 2408

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 2408

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст