18.10.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  128
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram youtube

Суддю Білика, який позбавляв водійських прав за поїздку в "Межигір'я", ВККС рекомендувала призначити на посаду безстроково

Вища кваліфікаційна комісія суддів рекомендувала обрати безстроково суддю Голосіївського райсуду Києва Олександра Білика, який у часи Майдану за поїздку до "Межигір'я" позбавив прав керування автомобілем 9 осіб.

Як заявляє адвокат "Небесної сотні" й "автомайданівець" Роман Маселко у Facebook, таке рішення комісія винесла 28 вересня

"Це такий собі Царевич у штанах. У часи Майдану він за поїздку до Межигір'я позбавив прав керування 9 осіб, серед яких були як активісти, так і випадкові люди. Усе по звичайному алгоритму: жодних доказів вини водія, лише фальсифікований рапорт", – пише Маселко і наводить 9 судових рішень.

За його інформацією, рік тому ВККС уже розглядала питання про рекомендування Білика на суддю безстроково, але тоді відклала розгляд "до кращих часів".

Згадайте новину: Виправдувальний вирок судді Дячука. Немає умислу в діях судді Лисенка, який позбавляв активістів Автомайдану водійських прав!

Маселко відзначає, що рішення ухвалили за 2 дні до запуску судової реформи.

"Саме на ВККС буде покладене завдання добору нових суддів та відсіювання тих, хто не гідні бути суддею", – наголошує він.

"Ще до цього ВККС пропускала на кваліфікаційному оцінюванні ряд сумнівних суддів. Але коли вони рекомендують Білика, який виніс не одне, не два, не три, а цілих 9 рішень із очевидними ознаками неправосудності, то у мене не залишилось жодних ілюзій", – заявляє адвокат.

Маселко не вірить, що Вищій кваліфікаційній комісії суддів було не відомо про справи Білика і що не було підстав не дати йому рекомендацію.

"Не вірю, що у ВККС не розуміли, що ми однозначно будемо бити у всі дзвони. Точно знаю, що це не піде на користь довірі до суду, ВККС та судової реформи", – наголошує він.

На думку Маселка, уже й на "крик активістів" не звертають уваги, тож "потрібні реальні інструменти та повноваження".

Згадайте новину: ВАСУ скасував рішення ВРЮ про звільнення судді Шевченківського райсуду Наталії Гриньковської, яка з порушеннями судила майданівців

"Експерти запропонували такий інструмент: Громадська рада доброчесності. Але у законі її повноваження значно обрізали. Ситуацію можна виправити, якщо внести відповідні правки до законопроекту "Про Вищу раду правосуддя", який має розглядатись у ВРУ найближчим часом", – зазначає він.


Результат пошуку зображень за запитом "Roman Maselko"     Roman Maselko

ВАЖЛИВО. Прошу репост!

Звільнили Царевич та ще 30 суддів і подумали - все, громадськість, досить з тебе. Більше не можна, бо ж ніхто не зацікавлений звільнити геть усіх "підвішених" суддів, вони ж можуть бути корисними. І починають включатися стандартні механізми ...

Раніше Вища рада юстиції так "витягнула" Чауса, а тепер от і Вища кваліфікаційна комісія суддів вступила у гру. 28 вересня тишком-нишком рекомендувала обрати безстроково суддю Голосіївського суду Білика Олександра Володимировича.

Результат пошуку зображень за запитом "Білика Олександра Володимировича"


"Саме від нардепів залежить, чи зможе громадськість цивілізовано брати участь у очищенні та підборі судового корпусу і чи буде реформований суд мати новеобличчя і довіру суспільства", – наголошує Маселко.

На сайті Голосіївського райсуду Києва зазначено, що Олександр Володимирович Білик зараз "не відправляє правосуддя у зв’язку із закінченням строку повноважень судді".

Джерело: Facebook

1
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення