Главная Блог ... Новости Суд виніс вирок чоловіку за підтримку збройної агресії проти України - ст. 111-1 КК України Суд виніс вирок чоловіку за підтримку збройної агр...

Суд виніс вирок чоловіку за підтримку збройної агресії проти України - ст. 111-1 КК України

Отключить рекламу
Суд виніс вирок чоловіку за підтримку збройної агресії проти України - ст. 111-1 КК України - 0dbf0213170f63bd5f00e5d386cc0c83.jpg

Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області ухвалив вирок пенсіонеру за колабораційну діяльність (частина 1 статті 111-1 Кримінального кодексу України).

За обставинами справи, у травні 2022 року обвинувачений М. використовуючи власний обліковий запис у соціальній мережі під дописом з російського інформаційного ресурсу від 20.03.2022, який містив заклик до співробітництва з військами рф керівництва міста Кривий Ріг, залишив власний коментар, що містить публічний заклик до підтримки дій держави агресора рф та їх збройних формувань.

Згадайте новину: В Україні запрацює новий механізм конфіскації майна колаборантів – міністр Малюська

Також через декілька днів чоловік безпосередньо на власній сторінці у соціальній мережі розмістив допис з російського інформаційного ресурсу з написом, що засвідчує схвалення ним тимчасової окупації російськими військами території України, зокрема міста Мелітополь.

Своїми діями обвинувачений М. вчинив публічне заперечення громадянином України встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України державою-агресором, публічні заклики громадянина України до підтримки дій держави-агресора та збройних формувань.

Під час досудового розслідування обвинувачений М. повністю визнав свою провину у скоєному, щиро розкаявся та активно сприяв розкриттю скоєного кримінального правопорушення.

Згадайте новину: Погодилась на посаду в правоохоронних органах і отримала підозру: статті 111-1 КК України - колаборантка Мармій Н.С.

Вироком суду від 4 серпня 2022 року обвинуваченого М. було визнано винним у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та призначено покарання у виді позбавлення права обіймати посади, пов’язані із виконанням функцій держави та місцевого самоврядування на строк 10 років.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений до Дніпровського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його отримання.

Джерело: Судова влада України

 • 1840

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1840

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст