3
0
2848
У працівників ТЦК треба запитувати, що саме вони хочуть: затримати або доставити до ТЦК чи поліції.
Якщо до українців на вулиці підходять працівники ТЦК та пропонують проїхати до військкомату чи відділку поліції, у них потрібно запитувати: це затримання чи доставлення. Оскільки це два різні поняття: як за формою, так і по суті.
Згадайте новину: ТЦК може виписати лише один штраф за неоновлення даних
Про це заявив адвокат Роман Сімутін.
“Доставлення - це добровільне супроводження громадянина до ТЦК або відділку. Затримання - це процесуальна дія зі складанням протоколу, викликом адвоката, повідомленням родичів і обмежується часовими рамками - не більше, ніж на три години, стаття 263 КУпАП. Тобто після пред'явлення вимоги проїхати до ТЦК необхідно запитати - це затримання чи доставлення? Якщо працівник ТЦК повідомляє, що доставлення, тоді ви самі маєте право вирішувати - їхати чи ні”, - наголосив адвокат.
За його словами, якщо ж мова йде про затримання, тоді негайно чітко та ввічливо треба повідомити працівнику поліції про необхідність виконати та забезпечити ряд законних вимог.
Нагадаємо, що працівники ТЦК не будуть затримувати військовозобов’язаних, які вчасно оновили свої військово-облікові дані до 16 липня, як це передбачає закон.
Згадайте новину: Чи буде ТЦК затримувати тих, хто встиг вчасно оновити дані - Міноборони
Просмотров
Коментарии
Просмотров
Коментарии
Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях
Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис
На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение
Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу
Просмотров:
295
Коментарии:
0
Просмотров:
356
Коментарии:
0
Просмотров:
372
Коментарии:
0
Просмотров:
369
Коментарии:
0
Просмотров:
609
Коментарии:
0
Просмотров:
1048
Коментарии:
1
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Все права защищены.