Семінар для арбітражних керуючих на тему: “Реформа законодавства про банкрутство: формування належної практики арбітражних керуючих”.

27.11.2016 | Организатор события: Андроник
Семінар для арбітражних керуючих на тему: “Реформа законодавства про банкрутство: формування належної  практики арбітражних керуючих”.

13 грудня 2016 року у місті Дніпрі Центр комерційного права та Міністерство юстиції України проводитимуть семінар для арбітражних керуючих на тему: “Реформа законодавства про банкрутство: формування належної  практики арбітражних керуючих”.

Участь у семінарі – безкоштовна.

Дата проведення: 13 грудня 2016 року

Час проведення: 10:00-18:00 (реєстрація учасників: 9:30 - 10:00)

Місце проведення: актовий зал Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області (адреса: м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 21-А, 1-й поверх)

Організатори: Центр комерційного права, Міністерство юстиції України.

Участь у семінарі  потрібно підтвердити до 1 грудня 2016 року включно повідомленням на електронну адресу: osiik@clc.com.ua чи sv@clc.com.ua

У повідомленні обов’язково зазначити повне прізвище, ім’я, по батькові, посаду та місце роботи, контактні дані (номер телефону та електронну адресу)

Контактні особи: Осіїк Дарина (тел.: (044) 490-65-75, osiik@clc.com.ua) та Вознюк Святослав (тел. 490-65-75, sv@clc.com.ua).

Більш детальна інформація за посиланням http://old.minjust.gov.ua/section/549

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Название события
Текст описание события: