Главная Юридический мир ... События Семінар 4-5 квітня «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в УКРАЇНІ в 2017 р. Нові зміни в земельному законодавстві та практика їх застосування. Земельна реформа. Оренда землі. Плата за землю. Земельні спори». Семінар 4-5 квітня «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в УКРАЇНІ в...

Семінар 4-5 квітня «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в УКРАЇНІ в 2017 р. Нові зміни в земельному законодавстві та практика їх застосування. Земельна реформа. Оренда землі. Плата за землю. Земельні спори».

21.03.2017
Автор: Кортекс
Просмотров : 982
 - 0_56689600_1490090269_58d0f91d8a723.jpg
Дата события
2017-03-21
Время проведения: 10:00-12:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Online

«ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в УКРАЇНІ в 2017 р. Нові зміни в земельному законодавстві та практика їх застосування. Земельна реформа. Оренда землі. Плата за землю. Земельні спори».

Будуть розглянуті наступні блоки питань:

 • Нові законодавчі ініціативи та їх наслідки.
 • Оренда землі в 2017р. Проблемні питання. Особливості для земель різного цільового призначення, в т.ч. державних підприємств. Локальна практика. Управління орендованими землями.
 • Договір оренди землі в 2017р. Вимоги до договорів оренди, ризики невідповідності та шляхи захисту. Управління договірними відносинами на підприємстві.
 • Договірні альтернативи оренді землі, в т.ч. в залежності від галузевих особливостей. Локальна практика.
 • Умовно-правові конструкції збільшення земельного банку.
 • Сільськогосподарські землі в 2017 р. Управління невитребуваними паями. «Замораторена» земля: ризики дозволених операцій. Локальна практика.
 • Реєстрація речових прав на земельні ділянки в 2017р: права оренди та договору оренди, суперфіцію, емфітевзису, сервітуту.
 • Плата за землю в 2017р. Податок на землю та орендна плата. Як правильно застосовувати нормативну грошову оцінку. Можливості оптимізації обов’язкових земельних платежів.
 • Проведення земельних торгів (аукціонів) в 2017р.
 • Встановлення та зміна цільового призначення земель в 2017 р. Особливості по деяких категоріях земель.
 • Землі спецпризначення. Особливості набуття прав на землі транспорту, зв'язку, енергетики, промисловості в 2017р.
 • Новели судової практики вирішення земельних спорів.

Спікери семінару:

КРАСНОЛУЦЬКИЙ О.В.* - директор Департаменту землеустрою, використання та охорони земель Держгеокадастру

МАРТИНЮК О.А. - заступник Директора Департаменту державної реєстрації та нотаріату Мінюсту. Екс-керівник підрозділу Держгеокадастру України. Експерт проекту Світового банку Doing Business 2015 з питань реєстрації прав власності та ДЗК. Експерт-тренер курсу для суддів Національної школи суддів України з питань земельних правовідносин

ШЕІН К. О. - старший юрист МЮФ «ALEXANDROV&PARTNERS». Юридична компанія №1 для агробізнесу (2016 року)

РУЧКО А. М - адвокат, радник МЮФ «ALEXANDROV&PARTNERS». Юридична компанія №1 для агробізнесу (2016 року)

КОБИЛЯНСЬКИЙ В.А - адвокат, один з найкращих фахівців України в галузі земельного права, один з авторів Земельного кодексу

ШТУКАТУРОВА А. І- старший юрист МЮФ Dentons (ТОР-3 кращих юрфірм України в сфері земельного права)

БЛИЗНЮК П.М- експерт в сфері землеустрою та земельного права ДУ "Інститут охорони ґрунтів України". Екс-заступник керівника обласного Держземагентства

КАЛЬНІЧЕНКО А. Г. - заступник головного редактора журналу "Землевпорядний вісник", екс-керівник юридичного управління Держкомзему України

АНОНС:

ОПТИМІЗАЦІЯ ПОДАТКІВ ТА ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ в 2017р.

Нові умови роботи в Україні та за її межами.

Робочі схеми та ефективні інструменти легальної податкової оптимізації.

27-28 березня, Київ.

Програма

ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ в 2017р.

Примусове виконання судових рішень приватними та державними виконавцями.

Стягнення (повернення боргів): нові стратегії та тактики.

7 квітня, Київ.

Програма

БУДІВНИЦТВО в 2017р. ЗАКОНОДАВЧЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

Реалізація положень Закону України № 1817-VIII. Державний архітектурно-будівельний контроль і нагляд. Ліцензування у будівництві. Дозвільна документація та дозвільні процедури: нові зміни.

11-12 квітня, Київ.

Програма

982
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст