Главная Блог ... Новости РФ не можна дати невеликий відпочинок, через два-три роки вона знову почне агресію: ми не готові на це, - Президент Зеленський РФ не можна дати невеликий відпочинок, через два-т...

РФ не можна дати невеликий відпочинок, через два-три роки вона знову почне агресію: ми не готові на це, - Президент Зеленський

Отключить рекламу
 - 5d19c207856d4e3c06819cf3fefe50db.jpg

Україна готова відновити територіальну цілісність, а не віддати частину території Росії, бо це означатиме, що люди загинули просто так.

Про це в інтерв’ю грецькому виданню EPT News сказав Президент України Володимир Зеленський, передає Укрінформ.

"Насильницькі зміни кордонів - саме так це відбувається, а в іншому випадку кордони не змінюються в України. Ми готові відновити нашу територіальну цілісність навпаки, а в іншому випадку, якщо ми будемо готові на те, щоб віддати частину Росії, то це говорить, що ці люди всі загинули просто так", - сказав Зеленський.

Вспомните новость: S&P - экономика рф восстановится до уровня 2021 года не раньше чем через 10 лет

Він додав, що Росія ж не зупиниться на частині території, як не зупинилась на Криму, а так просто дати РФ невеликий відпочинок перед тим, що "вони почнуть агресію через два-три роки - ми не готові на це".

Зеленський нагадав, що українські військові борються з у багато-багато разів чисельнішою російською армією, і техніки у РФ більше у 20-30 разів, ніж в України. Крім того, Президент зауважив, що Росії дуже вигідно говорити, що вона воює з країнами НАТО або із США, тому що Україна дає відсіч російській армії. А для внутрішнього споживача необхідно показати, що Росія дуже міцна і вона воює з усім Заходом, і щоб "бити по тому, що Україна не є суб'єктом".

Зеленський наголосив, що українські військові воюють за Україну проти російської армії, яка зайшла на нашу територію.

Згадайте новину: Від початку вторгнення світ профінансував війну Путіна на €63 млрд

 • 1378

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1378

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст