Главная Ссылки ... Рarimatch 2500 грн за реєстрацію

Рarimatch 2500 грн за реєстрацію

Перші ставки завжди найризикованіші і складні. Щоб зробити їх більш вигідними для гравців, БК Паріматч регулярно впроваджує акції і спеціальні пропозиції для нових користувачів. Сьогодні розмір максимального бонусу становить Рarimatch 2500 грн за регистрацию. Нараховується він тільки на перший депозит, а активується — при реєстрації. Скористатися бонусною пропозицією може кожен новий користувач Паріматч. Увага: отримати бонус за реєстрацію та активувати його можна за 7 днів.

Як отримати 2500 гривень в Паріматч

Щоб отримати Рarimatch 2500 грн за реєстрацію треба:

  1. Перейти по спеціальному посиланню на сторінку акції 2500 грн бонус в Паріматч. Якщо гравець перейде на головну сторінку букмекерської контори за прямим посиланням, він не знайде інформацію про бонус при реєстрації. Тоді при реєстрації з'явиться опція активувати бонус за депозит.
  2. Увійти, поставивши галочку "Активувати бонус за депозит".
  3. Поповнити рахунок одним платежем на суму не менше 100 гривень. Якщо поповнювати в іншій валюті, то платіж повинен бути не менше: 10 USD, 500 RUB або 9 EUR. Важливо: поповнити рахунок потрібно протягом 7 днів після реєстрації, інакше право на бонус втрачається.
  4. Тепер треба заповнити всі поля з персональними даними в особистому кабінеті і підтвердити номер телефону, який вказаний при реєстрації. Мало хто читає правила акції та багато користувачів забувають про цей обов'язковий пункт для отримання бонусу. Паріматч видає тільки один бонус в одні руки, а для цього їм потрібно знати персональні дані користувача. Не треба хвилюватися, це звичайна практика в усіх букмекерських конторах.
  5. Дочекатися зарахування бонусу. Бонусні кошти зарахують на рахунок у протягом 24 годин з моменту внесення акційного депозиту. Акційними депозитом вважається тільки перший депозит.
  6. Вчасно і правильно (!) Скористатися бонусом — через 7 днів він згорить.

Важливо знати: для того, щоб вивести бонусні кошти, потрібно спочатку поставити суму бонусу в десятикратному розмірі на ставках з коефіцієнтом не менше 1.5 протягом 7 днів з моменту реєстрації. Причому суму бонусу потрібно ставити цілком, а саме – необхідно зробити десять ставок з коефіцієнтом не менше 1.5 в розмірі суми отриманого бонусу кожна відповідно. Неможна затягувати з цим, щоб отримати максимум від бонусу. Рекомендовано також уважно прочитати правила бонусу при реєстрації. А краще скопіювати їх, щоб спокійно прочитати після отримання бонусу.

Які ще бонуси та акції в Parimatch

Розраховувати на бонуси від Паріматч можуть не тільки нові клієнти букмекера, а й його постійні беттори. БК регулярно впроваджує акції на честь важливих спортивних подій, а також тематичних свят. Найбільш частими вважаються наступні пропозиції:

Експрес + — можливість отримання більших виграшів на звичайній лінії за рахунок підвищених коефіцієнтів;

  • Мач + — підвищення коефіцієнтів на матчах значущих чемпіонатів (Ліга 1, АПЛ і ін.);
  • Кешбек — повернення певного відсотка від програних ставок;
  • Cash Out — можливість розрахунку ставки до результату події, на яке вона зроблена;
  • Фрібети — безкоштовна ставка, яка не має на увазі списання коштів з ігрового рахунку.

Всі діючі акції відображаються у відповідному розділі сайту. Стежити за актуальними пропозиціями можна в офіційних спільнотах букмекерської контори в соціальних мережах. Там же періодично публікуються промокодом БК на різні призи, заохочення.

Просмотров : 358
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст