Стаття 8. Прикінцеві та перехідні положення

Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 154

  Просмотров

 • 154

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

  2. Протягом п’яти років з дня набрання чинності цим Законом у разі відсутності засобів обліку, необхідних для визначення базового рівня споживання паливно-енергетичних ресурсів та/або житлово-комунальних послуг, передбачений енергосервісним договором рівень скорочення замовником енергосервісу споживання або витрат на оплату паливно-енергетичних ресурсів та/або житлово-комунальних послуг не може становити менше 30 відсотків.

  3. Внести зміни до таких законів України:

  {Підпункт 1 пункту 3 статті 8 втратив чинність на підставі Закону № 1818-IX від 21.10.2021 }

  {Підпункт 2 пункту 3 статті 8 втратив чинність на підставі Закону № 922-VIII від 25.12.2015 }

  4. До приведення законодавства України у відповідність із цим Законом законодавчі та інші нормативно-правові акти застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону.

  5. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

  забезпечити прийняття нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону;

  привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

  забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

  Президент України

  П.ПОРОШЕНКО

  м. Київ
  9 квітня 2015 року
  № 327-VIII


  Предыдущая

  9/9

  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст