Стаття 5. Сторони угоди про розподіл продукції

Про угоди про розподіл продукції (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 353

    Просмотров

  • 353

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Сторонами угоди про розподіл продукції виступають інвестор (інвестори) і держава в особі Кабінету Міністрів України.

    Для вирішення питань з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції Кабінет Міністрів України утворює постійно діючу міжвідомчу комісію (далі - Міжвідомча комісія) у складі представників державних органів, органів місцевого самоврядування, народних депутатів України.

    Інформаційне, організаційне, матеріальне та інше забезпечення діяльності Міжвідомчої комісії здійснює центральний орган виконавчої влади (далі - робочий орган Міжвідомчої комісії), визначений Кабінетом Міністрів України.

    Положення про Міжвідомчу комісію затверджується Кабінетом Міністрів України.

    Народні депутати України включаються до складу Міжвідомчої комісії на строк виконання ними депутатських повноважень (за їх згодою) та виключаються з її складу (за їх згодою) Головою Міжвідомчої комісії.

    {Частину першу статті 5 доповнено абзацом п'ятим згідно із Законом № 1974-IX від 16.12.2021 }

    Кількість народних депутатів України, що включаються до складу Міжвідомчої комісії, не може перевищувати третину її складу.

    {Частину першу статті 5 доповнено абзацом шостим згідно із Законом № 1974-IX від 16.12.2021 }

    {Частина перша статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законами № 2562-VI від 23.09.2010 , № 5406-VI від 02.10.2012 , № 5463-VI від 16.10.2012 ; в редакції Закону № 331-VII від 18.06.2013 }

    {Частину другу статті 5 виключено на підставі Закону № 4053-VI від 17.11.2011 }

    2. Угодою про розподіл продукції вирішення питань з управління та координації діяльності сторін може покладатися на керівний комітет або інший орган управління, створений за участю сторін.

    З метою участі держави у виконанні укладеної угоди про розподіл продукції (у тому числі участі в діяльності створених органів управління) Кабінет Міністрів України може надати необхідні повноваження центральному органу виконавчої влади.

    {До статті 5 включено частину другу згідно із Законом № 331-VII від 18.06.2013 }

    3. У тому разі, коли інвестором в угоді виступає об'єднання юридичних осіб, що не є юридичною особою, учасники такого об'єднання несуть солідарну відповідальність по зобов'язаннях, передбачених угодою про розподіл продукції.

    Предыдущая

    12/43

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст