Главная Сервисы для юристов ... Законы Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні Стаття 1. Основні засади державної політики щодо ветеранів праці та громадян похилого віку Стаття 1. Основні засади державної політики щодо в...

Стаття 1. Основні засади державної політики щодо ветеранів праці та громадян похилого віку

Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Держава гарантує кожному ветерану праці та громадянину похилого віку належний рівень життя, задоволення різноманітних життєвих потреб, подання різних видів допомоги шляхом:

реалізації права на працю відповідно до професійної підготовки, трудових навичок і з урахуванням стану здоров'я;

забезпечення пенсіями і допомогою;

надання житла;

створення умов для підтримання здоров'я і активного довголіття відповідно до сучасних досягнень науки;

забезпечення реалізації права на соціальні послуги, створення мережі установ та закладів, що надають соціальні послуги, забезпечення зміцнення і розвитку їх матеріально-технічної бази.

{Абзац шостий частини першої статті 1 в редакції Закону № 2671-VIII від 17.01.2019 }

Кабінет Міністрів України, місцеві органи виконавчої влади і органи місцевого самоврядування зобов'язані розробляти і здійснювати державні цільові та регіональні програми соціального захисту громадян похилого віку.

{Частина друга статті 1 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3421-IV від 09.02.2006 }

1/49

Следущая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст