Главная Сервисы для юристов ... Законы Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання Стаття 30. Справляння плати за оформлення та видачу документів у галузі державного експортного контролю Стаття 30. Справляння плати за оформлення та видач...

Стаття 30. Справляння плати за оформлення та видачу документів у галузі державного експортного контролю

Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

За видачу документів про реєстрацію суб'єктів здійснення міжнародних передач товарів, видачу дозволів, висновків, міжнародних імпортних сертифікатів чи сертифікатів підтвердження доставки справляється плата, кошти від якої зараховуються до Державного бюджету України. За видачу зазначених документів не справляється плата з державних замовників у сфері оборони.

{Частина перша статті 30 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2672-VIII від 17.01.2019 }

Розмір плати, зазначеної в частині першій цієї статті, визначається Кабінетом Міністрів України залежно від типу документа або вартості контракту.

{Частина друга статті 30 в редакції Закону № 2561-VI від 23.09.2010 }

{Стаття 30 із змінами, внесеними згідно із Законом № 808-IX від 17.07.2020 }

Предыдущая

30/30

Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст