Стаття 365-1. Лотерейна діяльність в Україні

Про державні лотереї в Україні (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 320

  Просмотров

 • 320

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. В Україні діє державна монополія на організацію і проведення лотерей.

  2. Проведення в Україні будь-яких інших лотерей, крім державних, заборонено.

  3. Відносини у сфері лотерейної діяльності регулюються цим Кодексом та Законом України "Про державні лотереї в Україні";

  2) частину першу статті 7 Закону України "Про страхування" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 7, ст. 50 із наступними змінами) доповнити пунктом 46 такого змісту:

  "46) страхування ризику невиплати гравцям призів у разі неплатоспроможності та/або банкрутства оператора державних лотерей";

  3) у пункті 1 розділу II "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження державного регулювання господарської діяльності" (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., № 11, ст. 69) слова "та абзацу тридцять дев’ятого підпункту 4 пункту 11 розділу I цього Закону (щодо ліцензування діяльності з випуску та проведення лотерей), який набирає чинності з дня скасування мораторію на видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей" виключити.

  4) пункт 15 частини другої статті 29 Бюджетного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., № 50–51, ст. 572) виключити.

  6. До приведення у відповідність із цим Законом закони України, інші нормативно-правові акти діють у частині, що не суперечить цьому Закону.

  7. Кабінету Міністрів України у тримісячний термін з дня набрання чинності цим Законом:

  прийняти нормативно-правові акти, визначені цим Законом;

  привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

  забезпечити перегляд і скасування органами державної виконавчої влади їх нормативних актів, що суперечать цьому Закону.

  8. Кабінету Міністрів України передбачати у проектах законів України про Державний бюджет України на відповідний рік визначення відрахувань коштів, отриманих від проведення державних лотерей в Україні, одним із джерел формування спеціального фонду Державного бюджету України і спрямування цих коштів на фінансування державних об’єктів олімпійської підготовки, лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, на фінансування культури та спорту.

  Президент України

  В.ЯНУКОВИЧ

  м. Київ
  6 вересня 2012 року
  № 5204-VI


  Предыдущая

  17/17

  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст