06.12.2017 | Автор: Понзель Марина Генадіївна
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

ПОСТАНОВА “Про внесення змін до пункту 7 Порядку виплати винагород державним виконавцям та їх розмірів і розміру основної винагороди приватного виконавця” № 914 — редакція від 01.12.2017

Уряд встановив граничний розмір винагороди державним виконавцям, коли виконання виконавчого документа було забезпечено виконавчою групою. Постанова передбачає обмеження зазначеної винагороди не більше 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року. Це забезпечить єдиний максимальний розмір винагороди державним виконавцям, яку вони зможуть отримати у разі фактичного виконання (повного або часткового) виконавчого документа, незалежно від того виконано воно виконавчою групою чи виконавцем.

Текст документа:

 

Картинки по запросу герб украины

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 грудня 2017 р. № 914

Київ

Про внесення змін до пункту 7 Порядку виплати 
винагород державним виконавцям та їх розмірів 
і розміру основної винагороди приватного виконавця

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміни до пункту 7 Порядку виплати винагород державним виконавцям та їх розмірів і розміру основної винагороди приватного виконавця, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 р. № 643 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 75, ст. 2502; 2017 р., № 70, ст. 2125), виклавши його в такій редакції:

“7. У разі коли виконання виконавчого документа було забезпечено виконавчою групою, заява про виплату винагороди подається керівником зазначеної групи особі, яка прийняла рішення про її утворення. У заяві зазначається розрахунок (розподіл) такої винагороди між усіма членами виконавчої групи. Сума винагороди виконавчій групі виплачується у розмірі 2 відсотків стягнутої суми або вартості майна боржника, переданого стягувачу за виконавчим документом, але не більше 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року.

Кошти між усіма членами виконавчої групи розподіляються порівну.”.

Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

Інд. 29

Джерело: kmu.gov.ua

Згадайте новини: Ситник: Без скасування недоторканності НАБУ не зможе подолати корупцію в вищих ешелонах влади

Взятка на полмиллиона. Новые подробности дела судьи Бурана, устроившего стрельбу при задержании

Ознайомтесь з інтерв'ю: Голова НАБУ Артем Ситник: «Я ніколи не давав хабарів. Мені погрожували. І нардепи завалюють НАБУ беззмістовними запитам»

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення