22.10.2015    Просмотров:  340
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Податкова заборгованість ПАТ "Укрнафта" складає 9,5 млрд. грн., а угоду про її реструктуризацію розірвано

Податкова заборгованість ПАТ "Укрнафта" складає 9,5 млрд. грн., а угоду про її реструктуризацію розірвано - podatkova_zaborgovanist_pat_ukrnafta_skladae_9_5_mlrd_grn_a_ugodu_pro_ii_restrukturizatsiyu_rozirvano_5628dad238a17.jpg

Державна фіскальна служба констатує, що станом на 22 жовтня заборгованість найбільшої нафтовидобувної компанії “Укрнафта” за податковими платежами становить 9 552, 4 млн гривень.

Про це в ході ініційованого Національною акціонерною компанією “Нафтогаз України” розширеної наради з питань погашення податкової заборгованості “Укрнафти” повідомив перший заступник Міжрегіонального головного управління ДФС – Центрального офісу з обслуговування платників податків Євген Бамбизов, на якого покладено обов’язки виконання обов’язків начальника цього управління.

“Для акціонерів ми повідомимо, що сума податкової заборгованості” Укрнафти “складає 9 552,4 млн гривень. Це загальна сума, враховуючи і поточну податкову заборгованість”, – сказав він.

Крім цього, в компанії існує заборгованість перед державним бюджетом у розмірі 1,8 млрд гривень дивідендів за 2011-2013 роки, яка, за словами представника ДФС, не є податковою заборгованістю.

Бамбизов нагадав, що через невиконання компанією договору реструктуризації податкової заборгованості, а саме – невиконання обов’язків по сплаті протягом 2 місяців, на початку жовтня ДФС розірвало цей договір та офіційно повідомила про це “Укрнафта”.

За словами Бамбізова, на момент укладання договору реструктуризації передбачалося, що грошовий потік компанії в місяць становитиме близько 5 млрд гривень.

“Ми там дивилися, що плановий грошовий потік становить 5 млрд гривень на місяць (за наданою” Укрнафтою “інформації)”, – сказав він. При цьому за оцінками мажоритарного акціонера компанії – НАК “Нафтогаз України”, прогнозний дохід “Укрнафти” може становити максимум 2 млрд гривень / місяць.

“Ми зараз дивимося консолідовану фінансову звітність за попередній рік, підтверджену аудитором, у них дохід 27 млрд гривень. Фактично при тих цінах на нафту – це близько 2,5 млрд на місяць, тобто зараз – це максимум 2 млрд гривень, що вони можуть генерувати на місяць “, – сказав виконавчий директор НАК” Нафтогаз України “Андрій Пасішник.

За його твердженням, на момент укладання договору про реструктуризацію (серпень 2015) до кінця року “Укрнафта” за прогнозами могла згенерувати близько 8 млрд гривень доходу, при цьому поточні податкові зобов’язання склали б 4-5 млрд гривень.

Виходячи з цього, у представників “Нафтогазу України” виникають сумніви відносно економічної обгрунтованості такого договору реструктуризації, оскільки при доході в 8 млрд гривень компанія зобов’язана за цей період погасити заборгованості в розмірі близько 15 млрд гривень.

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров підтверджує, що угода про реструктуризацію податкової заборгованості з найбільшою нафтовидобувною компанією “Укрнафта” на початку жовтня було розірвано у зв’язку з тим, що компанія не виконала своїх зобов’язань за цією угодою у вересні.

Джерело: Finance.ua

Згадайте новину: НАЕК "Енергоатом" програв суд податковій інспекції на суму 4, 238 млрд. гривень

Суди чинять перепони у справі розкрадання 2 мільярдів гривень із Аграрного фонду

Нафтогаз вже витратив 160 млн. гривень на юридичний супровід спорів із Газпромом. Хто компенсує ці витрати?

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


1
Популярные судебные решения
Популярные события
ЕСПЧ
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: