Главная Юридический мир ... События Податкова амністія 2021: умови та процедура амністії доходів і активів, спеціальний збір, «нульова» ставка, декларування готівки, види декларацій, підтвердження законності активів, перевірка декларацій, наслідки декларування. Податкова амністія 2021: умови та процедура амніст...

Податкова амністія 2021: умови та процедура амністії доходів і активів, спеціальний збір, «нульова» ставка, декларування готівки, види декларацій, підтвердження законності активів, перевірка декларацій, наслідки декларування.

27.07.2021
Просмотров : 2019
 - 0_21263700_1627301113_60fea4f933ef0.jpg
Дата события
2021-07-30
Время проведения: 10:00-12:30
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
1350грн
Локация : Киев, Крещатик 7/11 Укоопсоюз, 6 этаж
Показать на карте

Податковій амністії бути (Зеленський підписав відповідні пакетні закони) й до старту компанії спеціального декларування залишилось лише півтора місяці. Якщо хочете впевнитись, чи доцільно у вашому випадку розглядати можливість використання права на подання спеціальної одноразової декларації і під ставки збору до 9% амністувати свої капітали, що були набуті в минулі роки із спірних джерел без повної сплати ПДФО, пройти Краш-тест кейсів часників семінару на предмет доцільності подання спеціальної декларації, запрошуємо прийняти участь у семінарі «Бонуси й ризики української кампанії податкової амністії 2021-2022».

Податкова амністія 2021: умови та процедура амністії доходів і активів, спеціальний збір, «нульова» ставка, декларування готівки, види декларацій, підтвердження законності активів, перевірка декларацій, наслідки декларування.

Дата: 30 Липня 2021 року з 10:00 до 12:30
Участь в Онлайн — конференції (ZOOM) з можливістю ставити питання в чаті.
Вартість участі: 1350 грн.
Реєстрація та умови участі: +38 (098) 696-61-05
Олександр Шевченко, координатор заходу.

Доповідач:
КУЗНЄЧІКОВА Олена — Адвокат, керуючий партнер LAW GUIDE. Спеціалізується на питаннях побудови холдингових структур, питаннях податкового і корпоративного планування (включаючи міжнародне), структуруванні M & A-угод і підготовці бізнесу до продажу. Питаннях залучення фінансування і збереження конфіденційності володіння активами, питаннях взаємодії з українськими і міжнародними банками, супроводі спорів з податковими та митними органами.

Програма семінару: https://marmaer.ua/k_course/podatkova-amnistiya
Блок №1. Умови та процедура податкової амністії.
1. На яке майно розповсюджується податкова амністія, що робити з кешем? Чи потрібно декларувати акції й корпоративні права в іноземних компаніях? А що робити з наявністю приватних сімейних фондів і трастів?
2. Хто може брати участь у спеціальному декларуванні, чи існує можливість амністування капіталів, що належать державним чиновникам? Безподаткова ліквідація чи податкова амністія?
3. Які офіційні державні гарантії у якості «пряника» пропонує Україна? Чи обмежуються випадки звільнення від кримінальної відповідальності? Чи може подана одноразова декларація стати підставою для порушення додаткових розслідувань?
4. Які відомості щодо задекларованих активів слід розкривати у спеціальній декларації?
5. Чи потрібно розкривати джерело походження коштів і задекларованих активів?
6. У яких випадках потрібно підтверджувати вартість задекларованих активів, за допомогою яких документів це можна зробити?
7. Що буде вважатись базою для нарахування спеціального збору за амністію у випадках рухомого й нерухомого майна?
8. Які ставки збору передбачені для задекларованих активів? В яких випадках можна сплатити найнижчу ставку у 2,5%, а коли може бути нарахована ставка 18%? Чи потрібно додатково сплачувати 1,5% військового збору?
9. Чи звільнятимуться задекларовані валютні цінності від банківського фінансового моніторингу?
10. Який перелік активів підпадатиме під «ліміт безумовного амністування» щодо якого не потрібно подавати спеціальну декларацію й сплачувати спеціальний збір?
11. Як буде відбуватись податковий аудит поданих спеціальних декларацій?
12. З якими ризиками в майбутньому може стикнутись особа. Яка не скористалась правом на податкову амністію? Коли буде запроваджено непрямий контроль за витратами фізичних осіб- резидентів України?
13. Чи створюватимуть задекларовані активі (бізнес й інше рухоме й нерухоме майно) витратну частину при їх можливому продажу в майбутньому, для цілей ПДФО?
14. Інші проблемні питання податкової амністії, що обговорюються в експертних колах (в тому числі справжній намір законодавця).
15. В яких випадках доцільно, а в яких нема сенсу реалізувати право на податкову амністію.

Блок №2. Краш-тест кейсів учасників семінару!!!
16. Краш-тест кейсів учасників семінару на предмет доцільності подання спеціальної декларації.

Регламент заходу:
10:00-10:30 – Підключення учасників до Zoom конференції (30 хвилин).
10:00-11:30 – Сесія №1. (90 хвилин).
11:30-12:30 – Краш-тест кейсів учасників семінару. (60 хвилин).

Реєстрація та умови участі:
Моб: +38 (098) 696-61-05
Олександр Шевченко, координатор заходу.

Вартість участі:
Участь в Онлайн - конференції (ZOOM) з можливістю ставити питання в чаті: 1350 грн.
У вартість включено: чат з доповідачами, консультації, матеріали та презентації, доступ до відеозапису 3 дні, сертифікат.

Знижки:
2 учасники - 5%, 3 і більше учасників - 10%.

2019
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст