28.03.2015    Просмотров:  251
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram youtube

Перший справжній удар по системі корупції або взяття під варту голови ДСНС Бочковського та його заступника Стоєцького

На гучні гасла про боротьбу з корупцією вже давно особливо ніхто не звертає уваги проте на цьому тижні відбулися дуже несподівані події стосовно чиновників  - державних службовців вищий категорій Державної служби з надзвичайних ситуацій.  

25 березня 2015 року вперше в новітній історії України співробітниками МВС України прямо на відкритому засіданні Кабінету Міністрів України були затримані голова ДСНС Сергій Бочковський та його заступник Василь Стоєцький. Про затримання цих чиновників в такий спосіб було відомо лише прем‘єр-міністру Арсенію Яценюку та міністру МВС України Арсену Авакову, тому саме затримання мало неабиякий  ефект і на самих членів уряду, і на журналістів, і на громадськість. Слідчим МВС України Бочковському та Стоєцькому публічно була оголошена підозра у скоєнні злочину, передбаченого ч. 5, ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), зокрема   в організації корупційної схеми тендерної закупки паливно-мастильних матеріалів у суб‘єктів господарювання по завищиним цінам.  (Схему дивиться нижче). 

Того ж дня КМ України своїм розпорядженням № 241-р звільнив Бочковського Сергія Станіславовича з посади Голови ДСНС на підставі ст. 30 ЗУ «Про державну службу»  за порушення Присяги державного службовця. З тієї же підстави був звільнений і Василь Стоєцький. 

Сьогодні Печерський районний суд м. Києва під головуванням судді Руслана Юрійовича Козлова обрав Бочковському запобіжний захід у виді взяття під варту строком на 2 місяці. При цьому судом також призначена грошова застава в сумі 1 182 000,00 гривень, після внесення якої Бочковський може бути звільнений з під варти. Інтереси Бочковського в судовому засіданні представляв адвокат Ігор Федоренко, який заявив, що слідчий чинив тиск на свідків, показання яких стали підставою для взяття під варту громадянина Бочковського. 

Аналогічний запобіжний захід було обрано судом і щодо Василя Стоєцького. Адвокат Цветинський заявив що таке рішення суду буде оскаржено, а грошей для внесення застави у Стоєцького немає.  

Згадайте новину: Люстровано прокурора міста Києва Сергія Юлдашева

Голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус подав у відставку і КМ України її прийняв 

Верховна Рада України надала згоду на арешт суддів Печерського районного суду м. Києва Оксани Царевич, Віктора Кицюка та Сергія Вовка

Затримано соратника громадянина Януковича Олександра Єфремова 

Обговорюйте тему: Обвинувальний акт та рішення суду щодо Голови КМДА Попова О.П.

Читайте статтю: Боротьба із корупцією. Є календарний план! 

Другий фронт

Антон Геращенко парламентар від фракції політичної партії «Народний фронт» виклав на своїй сторінці у Facebook схему корупційної діяльності Бочковського та Стоєцького і прокоментував її наступним чином. Підприємці, у яких ДСНС купувала для власних потреб паливо, підписували договір на консалтингові послуги з офшорною фірмою «Fevrier.inc»  і оплачували «добровольно-принудительно» начебто надані ним послуги. Далі ці кошти перераховувались з  «Fevrier.inc»  на іншу офшорну компанію «Apply Generation A.G.», а далі на особисті рахунки відкриті у Банку Кіпру Бочковського та Стоєцького. 

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: