Главная Блог ... Новости П'ять військових частин не взяли на службу: чоловік вигадав, що говорити, щоб його не мобілізували П'ять військових частин не взяли на службу: чолові...

П'ять військових частин не взяли на службу: чоловік вигадав, що говорити, щоб його не мобілізували

Отключить рекламу
П'ять військових частин не взяли на службу: чоловік вигадав, що говорити, щоб його не мобілізували - 256fe1b5a7bd45092e455609f2b5f41a.jpg

Чоловік розповів, що він добровільно погодився на мобілізацію, але його не беруть на службу.

У Хмельницькій області до 1 року іспитового терміну засудили чоловіка, який понад рік уникав мобілізації. Працівник ТЦК ж наголошував, що чоловік у військових частинах розповідав, що зловживає алкоголем та має погане здоров'я, через що його не брали на службу.

Про це йдеться у вироку Ізяславського районного суду Хмельницької області.

За даними суду, чоловіка визнали придатним до військової служби. Він отримав повістку та повинен був 1 березня 2023 року прийти до ТЦК, проте понад рік ухилявся від мобілізації.

На суді чоловік провину визнав та пояснив, що "отримав повістку про виклик на 01.03.2023 для проведення призову за мобілізацією та відправлення до військової частини для проходження військової служби, проте вважаючи, що за ним мали приїхати працівники ТЦК - не з`явився". Чоловік додав, що хотів добровільно мобілізуватись, проте жодна військова частина його не брала на службу.

Працівник ТЦК пояснив на суді, що чоловіка возили у 5 різних військових частин, проте він "постійно скаржився на свій стан здоров`я, вказував, що на його утриманні перебуває матір похилого віку, а також розповідав про залежність від алкогольних напоїв". Таким чином його відмовлялись брати на службу.

Суд врахував, що у чоловіка є мати 1940 року народження та те, що він дійсно добровільно погодився на мобілізацію, але військові частини не прийняли його на службу.

Суд визнав чоловіка винним за статтею 336 ККУ та засудив до 1 року іспитового терміну.

Джерело: ТСН

 • 1694

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1694

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст