Главная Блог ... Новости Оболонський райcуд Києва розглянув справу проти співробітників патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо» Оболонський райcуд Києва розглянув справу проти сп...

Оболонський райcуд Києва розглянув справу проти співробітників патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо»

эксклюзив
Отключить рекламу
 - tn1_0_07371700_1470307831_57a31df71203a.jpg

В провадженні Оболонського районного суду міста Києва перебуває кримінальне провадження № 1-кп/756/217/16 стосовно співробітників роти патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо» ГУМВС України в Луганській області.

У судових засіданнях, які відбулись у період часу з 24.05.2016 по 29.06.2016 було допитано 8 потерпілих.

19.07.2016, у судове засідання було забезпечено явку потерпілої для допиту за ч. 2 ст. 153 КК України (зґвалтування), однак судове засідання в черговий раз було зірвано обвинуваченими.

Згадайте новину: ЦИТАТА РОКУ: Міністр внутрішніх справ Аваков: МИЛИЦИЯ ЗАКРЫЛАСЬ!

Так, у судовому засіданні 19.07.2016 обвинуваченими було порушено порядок судового засідання шляхом обливання прокурорів та інших учасників процесу рідиною бурого кольору, висловлюванням погроз, які містять ненормативну лексику.

02.08.2016, у судове засідання було повторно забезпечено явку потерпілої для допиту, однак судове засідання в черговий раз було зірвано обвинуваченими.

Так, за вказівкою обвинуваченого Оніщенка Р.І., з метою не допустити допит потерпілої, обвинувачені Ляшук Д.А. та Пламадяла А.М. почали обливати прокурорів, інших учасників процесу та зал суду рідиною бурого кольору. Інші обвинувачені висловлювали погрози, які містять ненормативну лексику.

У справі було вимушено оголошено перерву. Також, у зв’язку з систематичним порушенням порядку, суд ухвалив видалити Оніщенка Р.І. та Ляшука Д.А. із зали суду на два судових засідання.

Згадайте новину: Арсен Аваков: «Переатестація «відсіває» до 30% керівного складу поліції»

Оболонський районний суд м. Києва вкотре наголошує, що розгляд даного кримінального провадження здійснюється у закритому судовому засіданні, оскільки обвинувачення містить злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості потерпілих.

"Оболонський районний суд Києва вчергове наголошує, що розгляд цього кримінального провадження здійснюється в закритому судовому засіданні, оскільки звинувачення містить злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості потерпілих. Разом з тим, всі обвинувачені забезпечені професійними захисниками - адвокатами і мають можливість безперешкодно спілкуватися з представниками ЗМІ", - зазначають у прес-службі суду.

Нагадаємо, раніше рота спеціального призначення "Торнадо" входила в структуру МВС.

У червні 2015 року було затримано 8 бійців "Торнадо", в тому числі і командира Руслана Онищенка, за звинуваченням у незаконному позбавленні волі і викраденні місцевих жителів, їх тортурах, вбивстві та низці інших тяжких злочинів. 18 липня 2015 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ про розформування роти "Торнадо". Зараз підрозділ ліквідовано, а його командира Руслана Онищенка та деяких бійців судять

Джерело: Цензор.НЕТ

Згадайте новину: Глава Нацполіції України виступила за створення фінансової поліції

 • 1103

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1103

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст