Главная Блог ... Новости НАБУ вважає, що Держгеонадра занизили для фірми збір за спецдозвіл на користування надрами у 10 разів НАБУ вважає, що Держгеонадра занизили для фірми зб...

НАБУ вважає, що Держгеонадра занизили для фірми збір за спецдозвіл на користування надрами у 10 разів

Отключить рекламу
НАБУ вважає, що Держгеонадра занизили для фірми збір за спецдозвіл на користування надрами у 10 разів - tn1_0_41118400_1536232891_5b910dbb64682.jpg

Національне антикорупційне бюро розслідує зловживання службовим становищем посадовців Державної служби геології та надр, які, ймовірно, занизили для ТОВ «Аркона Газ-Енергія» розмір офіційних платежів до бюджету за видачу спеціального дозволу на видобуток нафти і газу. Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Солом’янського суду Києва від 28 серпня.

Кримінальне провадження зареєстроване 2 березня 2018 року.

За матеріалами справи, Держгеонадра у травні 2017-го без аукціону видало ТОВ «Аркона Газ-Енергія» спеціальний дозвіл на користування надрами з подальшим видобування нафти і газу на Свистунківсько-Червонолуцькому родовищі в Полтавській області.

За спецдозвіл компанія заплатила 3,86 млн грн. Розрахунок збору проведено на основі матеріалів геолого-економічної оцінки запасів Свистунківсько-Червонолуцького газоконденсатного родовища Полтавської області, поданих ТОВ «Аркона Газ-Енергія» та затверджених протоколом Державної комісії України по запасах корисних копалин № 3659 від 28.09.2016.. Оцінка проводилась ДП «Укрнаукагеоцентр» на основі матеріалів, наданих «Аркона Газ-Енергія», без врахування результатів геолого-економічної оцінки запасів вуглеводнів Червонолуцького родовища, затверджених протоколом Державної комісії України по запасах корисних копалин № 2148 від 21.12.2010.

Вспомните новость: ЗАМЕНИТЕЛЬ НАБУ: ЧЕМ БУДЕТ ЗАНИМАТЬСЯ НОВОЕ БЮРО ФИНАНСОВОЙ БЕЗОПАСНОСТИ

Як вважають у НАБУ, збір за видачу спеціального дозволу мав бути у 10 разів вищим. А в разі проведення відкритого аукціону з продажу цього спеціального дозволу сума сплачених до бюджету коштів могла бути ще вищою.

Детективи отримали в суді дозволи на доступ документів щодо проведення оцінки вартості запасів нафти і газу.

Журналісти програми «Схеми» пов’язують компанію «Аркона Газ-Енергія» з юристами з оточення Петра Порошенка. Співзасновниками фірми є колишній працівник прокуратури Донецької області Ігор Мичко, Олександр Нещотний і Олексій Гребенченко, який на початку 2000-х років працював у ПАТ «Укропткульттовари», кінцевим бенефіціарним власником якого був і досі є Петро Порошенко. Половина статутного капіталу компанії належить белізькому офшору «Ешбері Юніверсал ЛТД».

3 вересня в.о. голови Держгеонадра викрили на отриманні 3 000 доларів від представника підприємства за сприяння в одержанні документів для здійснення робіт з видобування торфу. Чиновника взяли під варту з альтернативою застави у майже 106 тис. грн.

Фото: Укрінформ

  • 1141

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 1141

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст