04.01.2017 | Автор: Веб-ресурс "Протокол"
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Младоолігарху Курченку обрано запобіжний захід – тримання під вартою! Печерський суд виніс ухвалу після повторного клопотання ГПУ

Генеральною прокуратурою України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою С. Курченка у створенні та забезпеченні діяльності злочинної організації з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, а також вчиненні у її складі низки кримінальних правопорушень, зокрема заволодіння чужим майном, а саме коштами державних та інших банківських установ, державних підприємств паливно-енергетичного сектору економіки в особливо великих розмірах, легалізації (відмиванні) доходів, одержаних злочинним шляхом, організації фіктивного підприємництва, тобто створенні та придбанні суб’єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб) з метою прикриття незаконної діяльності, що заподіяло велику матеріальну шкоду.

Згадайте новину: Судьи, которые обслуживали младоолигарха Курченко стали фигурантами уголовных производств

Спричинені злочинною організацією збитки, активним учасником якої є С. Курченко, сягають понад 7 млрд грн. За відповідними фактами йому повідомлено про підозру.

З березня 2014 року С. Курченко перебуває у міжнародному розшуку. Генеральною прокуратурою України та компетентними оперативними підрозділами постійно вживаються заходи щодо забезпечення виконання обов’язкових процесуальних процедур з метою належного здійснення розшуку підозрюваного, у тому числі за сприяння міжнародного бюро Інтерпол та його національного підрозділу в Україні.

Так, 03.01.2017 повторне клопотання Генеральної прокуратури України про обрання йому запобіжного заходу - тримання під вартою слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва задоволено, про що винесено відповідну ухвалу.

Згадайте новину: Олигарх-беглец Курченко: Свой бизнес начинал при президенте Ющенко, а с Януковичем был спортивный интерес

Прокуратурою доведено та слідчим суддею підтверджено відповідність клопотання Генеральної прокуратури України вимогам Кримінального процесуального кодексу України, дотримання стороною обвинувачення вимог закону при подачі клопотання, обґрунтуванні його вимог та наведенні доводів щодо необхідності обрання С. Курченку саме тримання під вартою.

Заходи щодо здійснення міжнародного розшуку С. Курченка та притягнення його до кримінальної відповідальності тривають. 

Довідково: санкція найтяжчої з інкримінованих підозрюваному статей передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років.

Джерело: ГПУ

Згадайте новину:  Луценко: фірми Курченка і Клименка розікрали майже 200 млрд грн

22 березня 2016-го ГПУ оголосила йому про підозру у розкраданні майже шести мільярдів гривень у банківській сфері. На наступний день, 23 березня Генеральною прокуратурою складено повідомлення про підозру Курченку за вчинення злочинів у сфері господарських операцій зі скрапленим газом.

12 травня за борги перед комунальними службами Київський районний суд Харкова заарештував майно футбольного клубу Металіст, також належав Курченко.

24 травня Печерський районний суд Києва заарештував його квартиру і земельні ділянки в Харкові і Харківській області.

1
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення