Ліцензійна національна лотерея «Золотий Кубок»

Лотерейні розіграші відомі багатьом з 20 століття. Азартні люди поспішали придбати в спеціальних місцях квитки, щоб отримати виграшну комбінацію. Національна лотерея «Золотий Кубок» вирішила надавати послуги у світі інтернету, зробивши свої пропозиції доступними, незалежно від місцезнаходження.

Майданчик виділяється серед багатьох онлайн-казино: промокод Золотий кубок бажають отримати багато гравців. Тут зібрана ігрова колекція від кращих світових провайдерів, надається шикарна бонусна програма з наданням лотерейних білетів, вигідних кешбеків, особисті дані надійно захищені від доступу третіх осіб, фінансові транзакції приводяться швидко та безперебійно. Всі переваги підтверджені ліцензією Міністерства фінансів України, а також багатьма позитивними відгуками гравців.

Які бонуси можна знайти на офіційному сайті Gold Cup?

Бонусна програма Gold Cup — джерело шикарних пропозицій для постійних клієнтів. Відразу після реєстрації гравець отримує п'ятирівневе нарахування бонусів:

  • при першому депозиті користувач отримує 150% від суми поповнення
  • при другому — 75%
  • третє і четверте поповнення збільшить депозит на 50%
  • п'яте — на 175%.

Супер бонусні пропозиції надходять постійно, і вже на сьомому поповненні рахунку гравець отримує ще 200%, на десятому депозит може збільшитися на 301%. Активувати бонуси можна не підряд, вони залишаються на балансі в особистому кабінеті. Щотижня розігрується приз вихідного дня: для отримання великої суми потрібно грати в улюблені ігрові автомати, здійснюючи від 50 ставок.

Активність завжди цінується в клубі «Золотий кубок». Кожному користувачеві присвоюється статус. Останній впливає на програму лояльності: чим вище звання, тим вигідніше умови і призові бонуси. Поточні акції проводяться постійно, на офіційному сайті представлені актуальні промокоди, активація яких вимагає входу в розділ «Доступні». Безстрокові акційні пропозиції дають можливість виграти 50000 гривень.

Великий достаток призів чекає на кожного на офіційному сайті Gold Cup. Перед запуском ігрового автомата надається лотерейний білет, який може виявитися виграшним. Слоти з Джекпотом виділяються відповідним значком. У Національній лотереї «Золотий Кубок» на сьогоднішній день зареєстровано найбільший Джекпот в розмірі понад 12 млн гривень.

0