28.12.2015    Просмотров:  296
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Лідер партії Укроп, а у минулому Перший рейдер в Україні, Геннадій Корбан взятий суддею Миколою Чаусом під варту

Лідер партії Укроп, а у минулому Перший  рейдер в Україні, Геннадій Корбан взятий суддею Миколою Чаусом під варту - lider_partii_ukrop_a_u_minulomu_pershiy_reyder_v_ukraini_gennadiy_korban_vzyatiy_suddeyu_mikoloyu_chausom_pid_vartu_56813cc6470a6.jpg

Дніпровський районний суд Києва таки змінив Геннадію Корбану запобіжний захід. Таким чином суддя Микола Чаус задовольнив клопотання прокуратури. Під час оголошення цієї ухвали прихильники лідера Укропу гучно скандували "Ганьба".

По тому до присутніх у судовій залі звернувся сам Геннадій Корбан. Він, зокрема, закликав зберігати спокій і висловив переконання в тому, що апеляційна інстанція скасує рішення про його арешт. Після цього Корбана вивели із судової зали через бокові двері, куди зазвичай виходять судді. Де саме політик перебуватиме під вартою - його адвокат не знає.

Державний адвокат Аліна Самарець назвала рішення суду незаконним, оскільки у нових захисників не було можливості ознайомитися з матеріалами справи. Крім того, заявляє адвокат, у рішенні суду лунали прізвища колишніх захисників, від яких Корбан раніше відмовився, що свідчить про написання тексту ухвали заздалегідь, переконана Аліна Самарець.

Дивиться відео: Дело Корбана: ГПУ опубликовала записи телефонных разговоров 

Нагадаємо, Геннадія Корбана підозрюють у створенні злочинної організації, привласненні коштів в особливо великих розмірах, викраденні людей. Наразі він під домашнім арештом, термін цього запобіжного заходу спливає 31 грудня і нині суд має визначити подальший запобіжний захід.  

Джерело: 5 канал

Офіційні звинувачення Геннадія Корбана: Оприлюднений витяг з кримінального провадження, згідно з яким Корбан звинувачується за ч. 3 ст. 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права). Раніше Корбану.пред'явлені звинувачення за чотирма статтями Кримінального кодексу: 255 (створення організованої злочинної організації), 191 (привласнення, розтрата майна: за фактом розкрадання коштів з Фонду оборони країни), 349 (затримання представника влади або працівника правоохоронних органів в якості заручника: за фактом викрадення голови Державного земельного агентства Сергія Рудика та секретаря Дніпропетровської міської ради Олександра Величка), 289 (викрадення автомобільного транспорту).

Згадайте новину: Суд взяв під варту Лукаш, проте відпустив під домашній арешт Корбана

Попередня інформація: До зали Дніпровського районного суду Києва, де розглядається клопотання Генеральної прокуратури України про зміну запобіжного заходу лідеру партії «Укроп» Геннадію Корбану з домашнього арешту на тримання під вартою прибула адвокат Аліна Самарець від Київського міського центру безоплатної вторинної правової допомоги.

Суддя відновив засідання, Геннадій Корбан заявив, що йому знадобиться час познайомитися з новим захисником. Після цього суд оголосив перерву. Скільки вона триватиме – невідомо.

Раніше сьогодні Геннадій Корбан відмовився від захисників, попросивши державного адвоката, щоб дати своїм захисникам відпочити.

​26 грудня вранці у Дніпровському районному суді Києва розпочалося засідання з розгляду клопотання Генеральної прокуратури України про зміну запобіжного заходу Геннадію Корбану з домашнього арешту на тримання під вартою. Судове засідання перенесли на 27 грудня. Воно триває досі.

Адвокати Корбана заявляли, що він потребує шпиталізації і нагляду кардіолога через проблеми з серцем.

31 грудня закінчується термін домашнього арешту Корбана.

31 жовтня лідера партії «УКРОП» затримала СБУ, оголосивши йому про підозру за низкою статей Кримінального кодексу, серед яких створення злочинного угруповання.

Корбан усі звинувачення відкидає.

Згадайте новину: СБУ затримала Геннадія Корбана

Затримання Корбана: оперативна зйомка 

 

 

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: