Главная Блог ... Новости Курс буде зростати. Ворог заблокував в українських портах 22 мільйони тонн продовольства, – Президент Зеленський Курс буде зростати. Ворог заблокував в українських...

Курс буде зростати. Ворог заблокував в українських портах 22 мільйони тонн продовольства, – Президент Зеленський

Отключить рекламу
Курс буде зростати. Ворог заблокував в українських портах 22 мільйони тонн продовольства, – Президент Зеленський - fbda73422c0ad82b4d80a4755b1a3942.jpg

Світова спільнота має допомогти Україні у розблокуванні морських портів, інакше слідом за енергетичною кризою настане продовольча, з якою зіткнеться багато країн.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський після переговорів з прем’єр-міністром Португалії Антоніу Коштою в Києві, передає пресслужба ОПУ.

"Росія заблокувала майже всі порти і всі, скажімо так, морські можливості експорту харчової продукції – нашого зерна, ячменю, соняшнику тощо. Багато всього", – сказав глава держави.

За словами президента, наразі РФ заблокувала 22 млн тонн харчової продукції. Країна-агресор поступово краде її, вивозить та намагається продати.

"Буде криза у світі. Друга криза після енергетичної, яку спровокувала Росія. Зараз вона зробить харчову кризу, якщо ми не розблокуємо для України шляхи, не допоможемо країнам Африки, країнам Європи, країнам Азії, які потребують саме цих продуктів харчування. Розблокувати можна різними шляхами. Один зі шляхів – військовий. Тому з такими запитами щодо відповідної зброї ми звертаємося до наших партнерів", – додав Зеленський.

Вспомните новость: Мировой экономике угрожает стагфляция – Bloomberg

Путін - причина світової продовольчої кризи - Сергій Фурса

Росія напала на Україну та заблокувала порти. В результаті, Україна не може експортувати своє зерно, як вона робила це завжди.

Українські аграрії страждають. Страждає українська економіка. Страждає українська гривня без валютної виручки.

Страждають і покупці українського зерна, адже до світової інфляції, що є рекордною за 40 років, додається ще й дефіцит. Ускладнює ситуацію посуха у південній півкулі, що вже зменшило світовий урожай.

У світі заговорили про загрозу голоду. Соціальні потрясіння. Нова криза мігрантів. Не виключено, що війна путіна стане горезвісним чорним лебедем для світової економіки.

Росія не була б росією, якби не почала шантажувати цивілізований світ. Мовляв, доки не знімуть санкції – не розблокуємо порти. І заразом краде українське зерно на окупованих територіях.

Держава-терорист погрожує світовим голодом задля зняття із себе санкцій. Погрожує вбити мільйони людей, дестабілізувати життя сотень мільйонів життів та десятки країн.

Хоча нічого нового. Адже росія останні місяці постійно веде себе як шахід смертник, обмотаний ядерними боєголовками.

Який ще злочин проти світу не вчинив путін, цікаво? І тут він і Китаю життя псує, до речі.

Що зробить світ? А подивимося. Ось в ООН готові на переговори з терористами. Але що там із них взяти. Добре, що санкції запроваджували не вони. І тут їх імпотентність навіть на користь.

А в США знають, що переговори із терористами не ведуть. Що зробить Вашингтон?

США: ок, у цю гру можуть грати двоє. За повідомленням Ройтерс, Пентагон розглядає можливість надати Україні протикорабельні ракети. Потужні протикорабельні ракети. Щоб порти розблокувалися самі собою.

Другий напрямок - розділяй та володарюй. І знову таки – не тільки росія може грати у цю гру. Як пише Wall Street Journal, Вашингтон веде переговори з лукашенком - він пропускає українське зерно в балтійські порти, йому знімають санкції на його калійні добрива.

Зрештою, не тільки росія постійно намагається роз'єднати Захід. А хто краще лукашенка знає, що вчасно зрадити – це не зрадити, це передбачити. Тим більше, якщо Захід об'єднаний навколо цінностей, за які й б'ється Україна, а от лукашенко їх немає.

Хоча перший варіант, з ракетами, чесно кажучи симпатичніший.

І знову в росії вибір між прийняттям реальності зараз і приниженням пізніше. Може, для російської пропаганди було б приємніше, щоб туди прибув флот НАТО і вирішував питання. Тоді можна було б сказати, що проти НАТО воюють.

І як показує досвід останніх місяців, якщо росія може вибрати шлях публічного приниження, вона його обов'язково обере.

І так, росія шантажує весь світ голодом. Невже прості росіяни схвалюють?

А простим росіянам згодовують дві байки.

Байка номер один:

злісний імперіалістичний Захід хоче влаштувати в Україні голодомор і збирається вивезти українське зерно, тож росіяни навіть захищають братній народ.

Байка номер два:

всі повідомлення про голод пов'язані з тим, що росія гордо відмовляється продавати своє зерно. І її прохають продавати російське зерно.

І прості росіяни обманюватись раді.

Ну а що, кому охоче жити в країні, яка загрожує всьому світу голодом. Кому охоче жити у країні-терористі. Яка не лише періодично натякає на загрозу ядерної зими для всього світу, а й прямо загрожує заморити голодом мільйони людей.

Джерело: Facebook

Згадайте новину: РФ не можна дати невеликий відпочинок, через два-три роки вона знову почне агресію: ми не готові на це, - Президент Зеленський

 • 1200

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1200

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст