Главная Юридический мир ... События Контрольовані іноземні компанії — КІК повідомлення та звітність, фінансовий облік, ставки і адміністрування, контролери, штрафи, CRS, зміна статусу резидента України та способи мінімізації ризиків. Контрольовані іноземні компанії — КІК повідомлення...

Контрольовані іноземні компанії — КІК повідомлення та звітність, фінансовий облік, ставки і адміністрування, контролери, штрафи, CRS, зміна статусу резидента України та способи мінімізації ризиків.

08.11.2021
Просмотров : 1273
 - 0_52649200_1636108492_618508cc808eb.jpg
Дата события
2021-11-25
Время проведения: 10:00-17:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
2450грн
Локация : Київ, вул. Хрещатик 7/11, БЦ
Показать на карте

Як дізнатися, що Ви володієте КІК? Чим проста іноземна компанія відрізняється від КІК? Які податки потрібно платити? Чи є можливість уникнути / зменшити оподаткування прибутку КІК? Як будуть обкладатися доходи КІК в Україні? Звідки податкові органи будуть отримувати інформацію про КІК?, Чи подавати повідомлення про КІК? Перевірки контрольованих іноземних компаній: до чого готуватися? Як готувати КІК-звітність ?, Чи не суперечать правила КІК податковим конвенцій? Як мінімізувати КІК-ризики? Як ліквідувати контрольовану іноземну компанію? Чи можлива безподаткова ліквідація контрольованої іноземної компанії? Як змінити статус резидента України для мінімізації ризиків?

Контрольовані іноземні компанії — КІК повідомлення та звітність, фінансовий облік, ставки і адміністрування, контролери, штрафи, CRS, зміна статусу резидента України та способи мінімізації ризиків.

Дата: 25 Листопада 2021 року з 10:00 до 17:00
Участь в Онлайн — конференції (ZOOM) з можливістю ставити питання в чаті.
Участь в Залі для конференції: Київ, вул. Андрія Малишка, 1, Готель Братислава, поверх 2
Реєстрація та умови участі: +38 (098) 696-61-05
Олександр Шевченко, координатор заходу.

Доповідач:
КУЗНЄЧІКОВА Олена — Адвокат, керуючий партнер LAW GUIDE. Спеціалізується на питаннях побудови холдингових структур, питаннях податкового і корпоративного планування (включаючи міжнародне), структуруванні M & A-угод і підготовці бізнесу до продажу. Питаннях залучення фінансування і збереження конфіденційності володіння активами, питаннях взаємодії з українськими і міжнародними банками, супроводі спорів з податковими та митними органами.

Програма семінару на сайті: https://marmaer.ua/k_course/kontroliruemye-inostrannye-kompanii

Блок №1. Запровадження правил КІК в України з 2022 року
— В чому суть правил контрольованих компаній в Україні і в світі (оподаткування нерозподіленого прибутку офшорних структур).
— Які структури будуть вважатися КІКами? Чи передбачені винятки? Яка правила КІК щодо фондів і трастів та ін.
— На кого ляжуть зобов’язання в рамках правил Контрольованих іноземних компаній? Визначення «контролюючої особи» – пороги володіння, правила розрахунку часток володіння і критерії «фактичного контролю». Чи є ризики для українських бухгалтерів, що керують іноземними рахунками своїх бенефіціарів? Як уникнути статусу «контролера»? Чи буде «виходом» розмивання часток? Хто буде нести КІК-ризики при сукупному контролі над Контрольованими іноземними компаніями?

— Фактичний контроль в рамках КІК, фактичний контроль для критеріїв ПП і фактичний контроль для визнання нерезидентної компанії резидентом України-чи є різниця?
— Об’єкт оподаткування та особливості розрахунку скоригованого прибутку Контрольованих іноземних компаній (результат інвестиційних операцій з ЦП, облік збитків, операції з пов’язаними особами, обмеження по процентних витратах, облік прибутку ПП), зменшення об’єкту оподаткування на суму податків, сплачених за кордоном.

— Звільнення від оподаткування за правилами Контрольованих іноземних компаній – на які випадки поширюється? Пороги прибутковості. Чи можна не платити додаткові податки, володіючи звичайним офшором? Чи можна вивести з-під оподаткування прибуток будь-якої кіпрської компанії? Компанії з яких юрисдикцій не збільшать податкове навантаження українських бенефіціарів? Які податкові рішення під ударом в першу чергу?

— Чим подання повідомлень про КІК відрізняється від подання звітності по Контрольованим іноземним компаніям? Чи завжди потрібно подавати звіт про Контрольовані іноземні компанії? Який обсяг інформації розкривається в звіті по КІК? Обов’язкові додатки до форми звіту – аудійована звітність офшорів, ТЦУ-документація. Чи є «покинуті» і / або «забуті» нерезидентні структури зоною ризику?
— Ставки ПДФО для бенефіціарів КІК і умови їх застосування. Яким умовам належить відповідати для можливості застосування найнижчих ставок в 5% і 9% ПДФО?
— Безподаткова ліквідація КІК – умови на терміни застосування. Чи можна ще встигнути стрибнути в останній потяг?
— Санкції за порушення правил Контрольованих іноземних компаній. Пільговий «тренувальний» період. Неподання КІК-звіту – ризик або вигідна стратегія?
— Розклад КІК -апокаліпсіса (дорожня карта важливих дат застосування правил Контрольованих іноземних компаній) для українських резидентів – фізичних і юридичних осіб.

Блок №2. Мінімізація КІК-ризиків
— З яких джерел і яким шляхом контролюючі особи можуть отримати інформацію по ваших закордонних активах і КІКах? Чи реальне отримання інформації по офшорам?
— Використання закордонних рахунків і КІК-ризики. Як працює процедура автоматичного обміну банками фінансовою інформацією для податкових цілей (CRS) і чому важливий резидентський статус. Перші результати автоматичного обміну CRS. Перспективи приєднання України до автоматичного обміну банківською інформацією.
— Дедлайни 2021года – що можна зробити в 2021м для мінімізації КІК-ризиків?

Блок №3. Зміна (втрата) статусу резидента України задля мінімізації ризиків Контрольованих іноземних компаній та CRS.
— Допустимість подвійного (множинного) громадянства для громадян України. Єдине ≠ єдине. Плани держави щодо введення зобов’язання повідомляти про іноземні громадянства та посвідки на проживання за кордоном (указ Президента України № 85/2021від 25.02.2021р)
— Визначення податкового резидентства ФО за нормами іноземного законодавства.
— Визначення податкового резидентства фізичних осіб в Україні.

— Подвійний резидентний статус. Конфлікти податкових зобов’язань і способи їх вирішення через угоди про уникнення подвійного оподаткування.
— Іноземна судова практики щодо визначення статусу резидента й вирішення конфлікту подвійного резидентства. Чим важливий критерій «Центр життєвих інтересів» і як його можна визначити й підтверджувати.
— Процедури втрати резидентства в України – нормативне регулювання.
— ЯК переконати ДПС, що у них немає прав на ваші податки? Судові кейси щодо ОАЕ, Кіпру, Франції, Болгарії, Іспанії, Португалії тощо. Кейс, коли український громадянин визнаний судом НЕрезидентом незважаючи на наявність неліквідованого ФОП-статусу.
— Завдання, які вирішує практика зміни податкового резидентства.
— Невдоволення ОЕСР схемами зміни резидентства. «Чорний перелік» юрисдикцій для цілей СRS.

Блок №4. Набуття резидентського статусу фізичною особою за кордоном.
— Які країни на сьогодні найбільш ефективні країни для податкової міграції та зміни резидентського статусу за об’єктивними критеріями – прийнятний рівень податкового персонального навантаження, відсутність КІК правил для фізичних осіб, прийнятний термін проживання (до 6 місяців) для отримання статусу резидента.
— Стислий огляд податкових пільг для фізичних осіб – Кіпр, ОАЕ, Монако, Андорра, Мальта, UK, Італія, Португалія, Ізраїль, Швейцарія, Східна Європа (Чорногорія, Румунія, Болгарія), Гібралтар, Уругвай.

Стрес-тестування (Аудит)!!!
Стрес-тестування (Аудит) ваших КІК-ризиків (пільгові умови для учасників семінару), базовий і поглиблений формат.

Реєстрація та умови участі:
Моб: +38 (098) 696-61-05
Олександр Шевченко, координатор заходу.

Вартість участі:
Участь в Онлайн - конференції (ZOOM) з можливістю ставити питання в чаті: 2450 грн.
Участь в залі для конференції: 2950 грн
У вартість включено: чат з доповідачем, консультації, матеріали та презентації, кава та випічка, сертифікат.

Знижки:
2 учасники - 5%, 3 і більше учасників - 10%.

1273
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст