Главная Юридический мир ... События Контрольовані іноземні компанії (КІК) — аналіз загроз, способи мінімізації ризиків, податкова амністія, безподаткова ліквідація, звітність, контролери, штрафи, зміна статусу резидента України Контрольовані іноземні компанії (КІК) — аналіз заг...

Контрольовані іноземні компанії (КІК) — аналіз загроз, способи мінімізації ризиків, податкова амністія, безподаткова ліквідація, звітність, контролери, штрафи, зміна статусу резидента України

05.04.2021
Просмотров : 1424
 - 0_89640700_1617632380_606b1c7cdade5.jpg
Дата события
2021-04-28
Время проведения: 10:00-16:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
1950грн
Локация : Киев, ул. Михайловская 1/3, Отель
Показать на карте

Контрольовані іноземні компанії (КІК): введення в Україні правил оподаткування контрольованих іноземних компаній, Чим проста іноземна компанія відрізняється від КІК? Як дізнатися, що Ви володієте КІК? Які податки потрібно платити? Чи є можливість уникнути / зменшити оподаткування прибутку КІК? Як будуть обкладатися доходи КІК в Україні? Звідки податкові органи будуть отримувати інформацію про КІК?, Чи подавати повідомлення про КІК? Перевірки контрольованих іноземних компаній: до чого готуватися? Як готувати КІК-звітність ?, Чи не суперечать правила КІК податковим конвенцій? Як мінімізувати КІК-ризики? Як ліквідувати контрольовану іноземну компанію? Чи можлива безподаткова ліквідація контрольованої іноземної компанії? Як змінити статус резидента України для мінімізації ризиків?

Контрольовані іноземні компанії (КІК) — аналіз загроз, способи мінімізації ризиків, податкова амністія, безподаткова ліквідація, звітність, контролери, штрафи, зміна статусу резидента України

Дата: 28 Квітня 2021 року з 11:00 до 18:00
Участь в Залі та Онлайн-трансляції (ZOOM) з можливістю задавати питання в чаті.
Реєстрація та оплата: +38 (098) 696-61-05
Олександр Шевченко, координатор заходу.

Доповідач:
КУЗНЕЧІКОВа Олена — Адвокат, керуючий партнер LAW GUIDE. Практикує право з 1999 року, головним чином в області зовнішньоекономічної діяльності, інвестиційного консалтингу. Податкового планування і захисту активів, вирішення спорів з державними органами і суперечок між суб’єктами господарювання. Олена спеціалізується на питаннях побудови холдингових структур, контрольованих іноземних компаній, питаннях податкового і корпоративного планування (включаючи міжнародне), структуруванні M & A-угод і підготовці бізнесу до продажу. Питаннях залучення фінансування і збереження конфіденційності володіння активами, питаннях взаємодії з українськими і міжнародними банками, супроводі спорів з податковими та митними органами. Є сертифікованим фахівцем з управління активами та спікером численних семінарів з міжнародного податкового та корпоративного планування. Ведення зовнішньоекономічної діяльності та роботі з нерезидентними компаніями і міжнародними банками.

Програма семінару:

Блок №1. Українська версія податкової амністії капіталів: амністія капіталів як точка відліку для старту КІК (аналіз законопроектів №5153-5156)
Блок №2. Запровадження правил КІК в України з 2022 року
Блок №3. Мінімізація КІК-ризиків
Блок №4. Зміна статусу резидента України задля мінімізації ризиків КІК та CRS

Повна програма заходу на сайті: https://marmaer.ua/k_course/kontroliruemye-inostrannye-kompanii

Реєстрація та оплата:
Моб: +38 (098) 696-61-05
Олександр Шевченко, координатор заходу.

Вартість участі:
Участь в Онлайн-трансляції (ZOOM) з можливістю ставити питання в чаті: 1950 грн.
Участь в Залі для конференцій: 2450 грн
Адреса: Київ, вул. Михайловська 1/3, Готель Козацький, 2 поверх.
Тривалість: з 10:00 до 16:00
У вартість включено: чат з доповідачами, відповіді на питання, матеріали і презентації, доступ до відеозапису 5 днів, консультації, сертифікат.
Знижки: 2 учасники -5 %, 3 і більше учасників - 10%.

1424
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст