Главная Юридический мир ... События Контрольовані іноземні компанії (КІК) — аналіз загроз, мінімізація ризиків, податкова амністія, безподаткова ліквідація, звітність, контролери, штрафи, зміна статусу резидента України. Контрольовані іноземні компанії (КІК) — аналіз заг...

Контрольовані іноземні компанії (КІК) — аналіз загроз, мінімізація ризиків, податкова амністія, безподаткова ліквідація, звітність, контролери, штрафи, зміна статусу резидента України.

08.07.2021
Просмотров : 1226
 - 0_39089200_1625658790_60e595a65f743.jpg
Дата события
2021-07-15
Время проведения: 10:00-17:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
2250грн
Локация : Київ, вул. Андрія Малишка, 1, Готель Братислава, поверх 2
Показать на карте

Як дізнатися, що Ви володієте КІК? З якими питаннями слід визначитися бенефіціарам до 1 січня 2022 роки? Чи є можливість уникнути / зменшити оподаткування прибутку КІК? Як будуть обкладатися доходи КІК в Україні? Звідки податкові органи будуть отримувати інформацію про КІК?, Чи подавати повідомлення про КІК? Перевірки КІК: до чого готуватися? Як підготувати звітність контролера-фізичної особи та контролера- юридичної особи? Чи не суперечать правила КІК податковим конвенцій? Як мінімізувати КІК-ризики? Як ліквідувати КІК? Чи можлива безподаткова ліквідація КІК? Як “не попасти” на податки під час безподаткової ліквідації нерезидентної компанії? До яких штрафів призводять «кинуті» нерезиденти? Як уникнути статусу «контролера» або змінити його податкову резидентність?

Контрольовані іноземні компанії (КІК) — аналіз загроз, мінімізація ризиків, податкова амністія, безподаткова ліквідація, звітність, контролери, штрафи, зміна статусу резидента України.

Дата: 15 Липня 2021 року з 10:00 до 16:00
Участь в Залі: Київ, вул. Андрія Малишка, 1, Готель Братислава, поверх 2
Участь в Онлайн — конференції (ZOOM) з можливістю ставити питання в чаті.
Реєстрація та оплата: +38 (098) 696-61-05
Олександр Шевченко, координатор заходу.

Доповідач:
КУЗНЄЧІКОВА Олена — Адвокат, керуючий партнер LAW GUIDE. Спеціалізується на питаннях побудови холдингових структур, питаннях податкового і корпоративного планування (включаючи міжнародне), структуруванні M & A-угод і підготовці бізнесу до продажу. Питаннях залучення фінансування і збереження конфіденційності володіння активами, питаннях взаємодії з українськими і міжнародними банками, супроводі спорів з податковими та митними органами.

Програма семінару: https://marmaer.ua/k_course/kontroliruemye-inostrannye-kompanii

Блок №1. Українська версія податкової амністії капіталів.
— Амністія капіталів як точка відліку для старту КІК (аналіз законопроектів №5153-5156)
— Об’єкти декларування, що робити з кешем.
— Хто може бути суб’єктом амністії, чи зможуть нею скористатися PEPи й інші чиновники.
— Період й форма подання спеціальних декларації, кому буде зручно подавати декларації через нотаріусів.

— Ставки спеціального збору за одноразове декларування (2,5-5-9-18%), необхідність підтвердження джерела коштів та вартості активів.
— В яких випадках можливі перевірки фіскальних органів.
— Які гарантії пропонує держава суб’єктам амністії капіталів в частині звільнення від відповідальності.
— Ризики запропонованої амністії капіталів.

Блок №2. Запровадження правил КІК в України з 2022 року
— Суть правил КІК в Україні і в світі (оподаткування нерозподіленого прибутку офшорних структур).
— Які структури будуть вважатися КІКами? Чи передбачені винятки? Правила КІК щодо фондів і трастів та ін.
— На кого ляжуть зобов’язання в рамках правил КІК? Визначення «контролюючої особи» – пороги володіння, правила розрахунку часток володіння і критерії «фактичного контролю». Чи є ризики для українських бухгалтерів, що керують іноземними рахунками своїх бенефіціарів? Як уникнути статусу «контролера»? Чи буде «виходом» розмивання часток? Хто буде нести КІК-ризики при сукупному контролі над КІК?

— Фактичний контроль в рамках КІК, фактичний контроль для критеріїв ПП і фактичний контроль для визнання нерезидентної компанії резидентом України-чи є різниця?
— Об’єкт оподаткування та особливості розрахунку скоригованого прибутку КІК (результат інвестиційних операцій з ЦП, облік збитків, операції з пов’язаними особами, обмеження по процентних витратах, облік прибутку ПП), зменшення об’єкту оподаткування на суму податків, сплачених за кордоном.
— Звільнення від оподаткування за правилами КІК – на які випадки поширюється? Пороги прибутковості. Чи можна не платити додаткові податки, володіючи звичайним офшором? Чи можна вивести з-під оподаткування прибуток будь-якої кіпрської компанії? Компанії з яких юрисдикцій не збільшать податкове навантаження українських бенефіціарів? Які податкові рішення під ударом в першу чергу?

— Чим подання повідомлень про КІК відрізняється від подання звітності по КІК? Чи завжди потрібно подавати звіт про КІК? Який обсяг інформації розкривається в звіті по КІК? Обов’язкові додатки до форми звіту – аудійована звітність офшорів, ТЦО-документація. Чи є «покинуті» і / або «забуті» нерезидентні структури зоною ризику?
— Ставки ПДФО для бенефіціарів КІК і умови їх застосування. Яким умовам належить відповідати для можливості застосування найнижчих ставок в 5% і 9% ПДФО?

— Безподаткова ліквідація КІК – умови на терміни застосування.
— Санкції за порушення правил КІК. Пільговий «тренувальний» період. Неподання КІК-звіту – ризик або вигідна стратегія?
— Розклад КІК -апокаліпсіса (дорожня карта важливих дат застосування правил КІК) для українських резидентів – фізичних і юридичних осіб.

Блок №3. Мінімізація КІК-ризиків
— Шляхи отримання інформації про контролюючих осіб фіскальними органами (можливі каналів інформації) для тихх, хто розраховує на на принцип «авось … про мене не дізнаються». Чи реальне отримання інформації з офшорів?
— Використання закордонних рахунків і КІК-ризики. Процедура автоматичного обміну банками фінансовою інформацією для податкових цілей (CRS) та важливість резидентського статусу. Перші результати автоматичного обміну CRS. Перспективи приєднання України до автоматичного обміну банківською інформацією (4 кв.2022).
— Як уживатися з правилами КІК після їх впровадження в Україні, варіанти мінімізації ризиків КК і CRS – реструктуризація бізнес-моделі, зміна резидентства UBO, «парасольні» фонди, страхові поліси ULIP, використання українських КІФів – ефективні чи ні?.
— Дедлайни 2021 року – що важливо зробити в 2021м для мінімізації КІК-ризиків?

Блок №4. Зміна статусу резидента України задля мінімізації ризиків КІК та CRS
— Допустимість подвійного (множинного) громадянства для громадян України. Єдине ≠ єдине. Плани держави щодо введення зобов’язання повідомляти про іноземні громадянства та посвідки на проживання за кордоном (указ Президента України № 85/2021від 25.02.2021р)
— Визначення податкового резидентства ФО за нормами іноземного законодавства.
— Визначення податкового резидентства фізичних осіб в Україні.
— Подвійний резидентний статус. Конфлікти податкових зобов’язань і способи їх вирішення через угоди про уникнення подвійного оподаткування.

— Процедури втрати резидентства і виходу з громадянства України, нормативне регулювання і судова практика. ЯК переконати ДПС, що у них немає прав на ваші податки.
— Завдання, які вирішує практика зміни податкового резидентства.
— Невдоволення ОЕСР схемами зміни резидентства. «Чорний перелік» юрисдикцій.
— Найбільш ефективні країни для податкової міграції та зміни резидентського статусу. Стислий огляд податкових пільг для фізичних осіб – Кіпр, ОАЕ, Монако, Андорра, Мальта, UK, Італія, Португалія, Ізраїль, Швейцарія, Східна Європа (Чорногорія, Румунія, Болгарія), Гібралтар, Уругвай.

Стрес-тестування (Аудит)!!!
Стрес-тестування (Аудит) ваших КІК-ризиків (пільгові умови для учасників семінару), базовий і поглиблений формат.

Реєстрація та оплата:
Моб: +38 (098) 696-61-05
Олександр Шевченко, координатор заходу.

Вартість участі:
Участь в Онлайн - конференції (ZOOM) з можливістю ставити питання в чаті: 2250 грн.
Участь в Залі для конференцій (Семінар): 2750 грн.
Місце проведення: Київ, вул. Андрія Малишка, 1, Готель Братислава, поверх 2
У вартість включено: чат з доповідачами, консультації, матеріали та презентації, доступ до відеозапису 3 дні, сертифікат, обід в ресторані, кава, смаколики, сертифікат, кацелярія.

Знижки:
2 учасники - 5%, 3 і більше учасників - 10%.

1226
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст