Главная Блог ... Новости Кабмін переписав порядок формування тарифів для паркувальних майданчиків Кабмін переписав порядок формування тарифів для па...

Кабмін переписав порядок формування тарифів для паркувальних майданчиків

Отключить рекламу
 - tn1_abf48b83bdb471520d4b6ac26c9ac01e_5fac137f57a56.jpg

Кабінет міністрів України вдосконалив порядок формування тарифів на послуги з платного паркування для автомобілів. Віднині при встановленні відповідного необхідно буде враховувати інвестиційну складову.

За словами чиновників, така новація допоможе "ефективно розвивати паркувальний простір, зменшить навантаження на вулично-дорожню мережу міста у робочі дні шляхом гнучкого регулювання вартості послуг паркування в різних зонах, в різні дні тижня та час".

На окремих паркувальних майданчиках запроваджується прогресивний тариф з метою стимулювання користувачів до короткострокового паркування.

У розрахунок тарифів також вводяться коефіцієнти, які встановлюватиме місцева влада для досягнення оптимального завантаження вулично-дорожньої мережі та паркувальних майданчиків відповідного населеного пункту з урахуванням співвідношення попиту та мережі існуючих паркомісць.

Ці коефіцієнти будуть враховувати місце розташування майданчика для паркування, час користування ним, тип транспортного засобу та категорію осіб, які розміщують транспортні засоби на парковці.

Користуйтеся консультацією: Евакуація автомобіля на штрафмайданчик: коли дозволено і як повернути

У порівнянні з попередньою редакцією постанови, чинна більш детально регламентує формування тарифів з паркування. Одночасно, вона дає органам місцевого самоврядування можливість гнучко формувати тарифи.

"Будуть враховані коефіцієнти, що встановлюються органами місцевого самоврядування для досягнення оптимального завантаження вулично-дорожньої мережі. Не забули і про транспортні засоби, оснащені електричними двигунами. Наявність місць для їх паркування враховуватиметься при визначенні надання послуг з паркування" – розповів нам Голова Відділення Асоціації правників України в Запорізькій області Дмитро Гладкий.

Згадайте новину: В законі про "електрокари" знайшли прогалину – штрафи за парковку на місцях для "електрокарів" не можуть бути виписані

Зв його словами, вартість послуг тепер буде визначатись відповідно до тарифу на послугу, встановленого органом місцевого самоврядування.

"Тариф на послугу розраховується за більш складною формулою, виходячи з розміру повної планованої собівартості послуг, планованого прибутку, розміру податків та зборів (обов'язкових платежів). В усьому іншому правила паркування залишись без змін", – зауважив Дмитро Гладкий

Джерело: юридичний ресурс Протокол

 • 22005

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 22005

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст