Главная Юридический мир ... События ID Legal Group організовує інтернет-конференцію на порталі ЛІГА: «Наш пріоритет - захист ваших інтересів. Законодавчі новації в 2018 році. Практика і пошук стратегій» ID Legal Group організовує інтернет-конференцію на...

ID Legal Group організовує інтернет-конференцію на порталі ЛІГА: «Наш пріоритет - захист ваших інтересів. Законодавчі новації в 2018 році. Практика і пошук стратегій»

08.06.2018
Просмотров : 1283
 - 0_23487900_1528361559_5b18f25739603.jpg
Дата события
2018-06-14
Время проведения: 10:00-12:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Online

14 червня об 11:00 у прес-центрі ЛігаБізнесІнформ (Київ, вул. Парково-Сирецька, 23) відбудеться інтернет-конференція на тему: «Наш пріоритет – захист ваших інтересів. Законодавчі новації на 2018 рік. Практика та пошук стратегій».

Організатор: юридичне об’єднання ID Legal Group.

Під час інтернет-конференції фахівці юридичного об’єднання нададуть відповіді на актуальні питання зі сфери податкового законодавства та поділяться своїм досвідом щодо взаємовідносин з фіскальними органами.

Долучайтесь до Інтернет-конференції та ставте свої запитання нашим учасникам:

Теми, які пропонуються

1. Оподаткування податком на прибуток. Актуальні роз’яснення від ДФС та Мінфіну. Яких підводних каменів варто уникати, на що звернути увагу при проведенні господарських операцій, аби під час перевірки не отримати сюрпризів від податківців? Трансфертне ціноутворення у 2018 році. Особливості контрольованих операцій, практика перевірок ДФС, зміна переліку низькоподаткових юрисдикцій – як застосовувати?

2. ПДВ. Методика заповнення розрахунку коригування до податкової накладної. Роз’яснення ДФС. Практичний досвід.

3. Заробітна плата 2018. Перевірки ПФУ - найбільш вагомі акценти. Особливі правила нарахування ЄСВ, типові помилки заповнення персоніфікації. Зміни у фінансуванні від ФСС: заповнення нової заявки-розрахунку. Бухгалтерський облік сум додаткового блага, правильне нарахування податків. Відпустки, нараховуємо правильно, основні помилки.

4. Спілкування з податковою: Перевірки. Процедура проведення позапланових перевірок та підстави для проведення зустрічних звірок ДФС; Оскарження. Окремі аспекти практики оскарження податкових повідомлень-рішень.

5. Сумнівний контрагент – перспективи податкових спорів. Ухвала суду. Практика ДФС. Судова практика. Нюанси, які вирішують результат спору.

6. Нові правила ведення касових операцій у 2018 році. Новації документообігу та організації порядку оприбуткування готівки в касі. Вимоги до касира, полегшені вимоги до порядку оформлення касових документів, порядок розрахунку ліміту каси, штрафи за порушення порядку ведення касових операцій

Учасники інтернет-конференції:

Олег Нікітін - керівник судово – правового департаменту юридичного об’єднання ID Legal Group

Тетяна Савчук - керівник департаменту обліку та аудиту юридичного об’єднання ID Legal Group

Наталія Сухарева - керівник податкового та митного департаменту юридичного об’єднання ID Legal Group

Приєднуйтесь до нашої інтернет-конференції вже зараз і ставте свої запитання учасникам.

http://press.liga.net/internet-conference/releases/konferentsiya-zakonodavchi-novatsii-na-2018-rik

1283
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст