Главная Блог ... Новости Гуманність в тюрмах: Порошенко підписав закон, за яким ув'язнені зможуть грати в комп'ютерні ігри Гуманність в тюрмах: Порошенко підписав закон, за ...

Гуманність в тюрмах: Порошенко підписав закон, за яким ув'язнені зможуть грати в комп'ютерні ігри

Отключить рекламу
 - tn1_0_53180900_1475836557_57f77a8d81da3.jpg

Президент України Петро Порошенко підписав закон № 2490а "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо забезпечення виконання кримінальних покарань і реалізації прав засуджених", який, зокрема, надає засудженим право користуватися інтернетом.

Як повідомляється на сайті Верховної Ради, користуватися інтернетом можна буде виключно для перегляду інформації на сайтах під контролем адміністрації.

Користування мережею буде оплачуватися з особистих коштів ув'язнених.

Вспомните новость: Юридические казусы: «Закон Савченко» уменьшил пожизненно заключенному срок на 2 года

Під час користування глобальною мережею інтернет засудженим забороняється:

- вносити будь-яку інформацію, в тому числі відправляти листи, коментарі, знаки тощо і реєструватися на веб-сайтах, крім випадків створення і користування електронною поштовою скринькою у визначеному законом порядку, а також необхідність здійснення реєстрації для користування дозволеними сайтами;

- формувати будь-які бази даних і накопичувальні диски, в тому числі віртуальні;

- відвідувати веб-сайти соціальних мереж, сайтів, що пропагують жорстокість, насильство, еротичного або порнографічного змісту, переглядати сайти, які можуть негативно вплинути на психічний стан засудженого.

Закон також регулює питання пенсійного забезпечення засуджених до позбавлення волі, які фактично за чинним нормам ДВК не могли скористатися правом на пенсійне забезпечення. Також документ вносить зміни в законодавчі акти України, які надають право пенсійного забезпечення засуджених до обмеження волі.

Нагадаємо, даний закон 7 вересня підтримали 238 народних депутатів.

Джерело: НВ

Згадайте новину: Тюремная реформа: «зона» комфорта

 • 1384

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1384

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст