22.03.2016    Просмотров:  260
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

ГПУ склала повідомлення про підозру Курченку в розкраданні 5,6 млрд гривень НБУ, Укргазбанку, Брокбізнесбанку і Реал-банку

ГПУ склала повідомлення про підозру Курченку в розкраданні 5,6 млрд гривень НБУ, Укргазбанку, Брокбізнесбанку і Реал-банку - gpu_sklala_povidomlennya_pro_pidozru_kurchenku_v_rozkradanni_5_6_mlrd_griven_nbu_ukrgazbanku_brokbiznesbanku_i_real_banku_56f142adb2954.jpg

Генеральна прокуратура склала повідомлення про підозру бізнесмену і власнику групи компаній ВЕТЕК Сергію Курченку в розкраданні 5,6 млрд гривень Національного банку, Укргазбанку, вкладників Брокбізнесбанку і Реал-банку.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури.

“Складено повідомлення про підозру Курченку як керівнику злочинної організації, яка впродовж 2013 року – початку 2014 року зробила тяжкі та особливо тяжкі злочини у банківській сфері. У зазначений період часу Курченко організував незаконне заволодіння коштами Національного банку, ПАТАБ“Укргазбанк”, ПАТ “Аграрний фонд”, вкладників ПАТ“Брокбізнесбанк” і ПАТ “Реал-банк” на загальну суму 5,6 млрд грн”, – сказано в повідомленні.

Надалі ОПГ під керівництвом Курченка легалізувала доходи, отримані злочинним шляхом, з використанням підприємств з ознаками фіктивності для прикриття злочинної діяльності.

Курченко знаходиться в міжнародному розшуку.

Згадайте новину: Щось у лісі здохло: Суд арестовал акции Курченко на два миллиарда 

В ході розслідування органом досудового розслідування накладено арешт на майно та інші активи підозрюваних на загальну суму понад 2,8 млрд гривень.

Нагадаємо, в лютому 2014 року більшість менеджерів ВЕТЕК виїхали за межі України, де вони ховаються від органів слідства.

У березні 2014 року Міністерство внутрішніх справ почало розслідувати нанесення 1,6 млрд гривень збитків ВЕТЕК Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”.

20 березня Генеральна прокуратура оголосила в розшук бізнесмена, власника футбольного клубу “Металіст” (Харків) і власника групи компаній ВЕТЕК Сергія Курченка.

Джерело: Українські новини

ГЕНЕРАЛЬНОЮ ПРОКУРАТУРОЮ СКЛАДЕНО ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ С. КУРЧЕНКУ ЗА ВЧИНЕННЯ ЗЛОЧИНІВ У СФЕРІ ГОСПОДАРСЬКИХ ОПЕРАЦІЙ ЗІ ЗРІДЖЕНИМ ГАЗОМ

Головним слідчим управлінням спільно з Департаментом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України за наслідками проведення повного, всебічного та неупередженого розслідування, з урахуванням здобутих доказів, складено повідомлення про підозру С. Курченку як керівнику злочинної організації, яка протягом 2010 року - початку 2014 року вчинила тяжкі та особливо тяжкі злочини у сфері господарських операцій зі зрідженим газом за наступних обставин.

У вказаний період часу С. Курченко організував вчинення очолюваним ним організованим злочинним угрупованням незаконного заволодіння видобутого ПАТ «Укргазвидобування», ПАТ «Укрнафта» та належного державі зрідженого газу на загальну суму 2,2 млрд грн шляхом його протиправного придбання на спеціалізованих аукціонах за цінами значно нижчими від ринкових, нібито для потреб населення. У той же час, фактично зріджений газ членами злочинного угруповання у подальшому реалізовувався підконтрольними С. Курченку суб'єктами за ринковими цінами на території України.

Унаслідок цих протиправних дій державі завдано шкоду на загальну суму понад 2 млрд грн.

На теперішній час підозрюваний С. Курченко оголошений у міжнародний розшук, за зверненням слідчого, погодженим з прокурором, судом щодо нього обрано запобіжний захід - тримання під вартою.

У ході розслідування органом досудового розслідування накладено арешт на майно та інші активи підозрюваних на загальну суму понад 2,8 млрд грн.

Досудове розслідування триває.

Як уже повідомлялося, Генеральною прокуратурою України здійснюються заходи з повного викриття усіх епізодів злочинної діяльності екс-високопосадовців режиму В. Януковича та пов'язаних із ними осіб, зокрема, С. Курченка та членів його злочинного угруповання.

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: