18.10.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

ГПУ повідомила про підозру екс-голові Вищого госпсуду України Татькову та його заступнику Ємельянову у втручанні в систему прийняття судових рішень

У рамках розслідування у цій справі досліджується близько 7 000 випадків незаконного втручання в автоматизовану систему розподілу справ і втручання в діяльність суддів з метою винесення ними необхідних зловмисникам неправосудних рішень.

Про це повідомив Генпрокурор Юрій Луценко.

"Департаментом спецрозслідування ГПУ за результатами зібраних доказів повідомлено про підозру колишнім Голові та заступнику Вищого господарського суду України (а нині суддям цього суду) Ємельянову і Татькову у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 376, ч. 2 ст. 376-1 КК Україна. Слідство має докази того, що ці особи в 2011-2014 роках фактично підпорядкували собі систему ухвалення судових рішень. Досліджується близько 7 000 випадків незаконного втручання в автоматизовану систему розподілу справ і заяв, втручання в діяльність суддів з метою винесення ними необхідних зловмисникам неправосудних рішень у господарських судах всіх інстанцій", - розповів Луценко.

Вспомните новость: И опять не дали доказательств - суд Лихтенштейна снял арест с 13 млн. швейцарських франков судьи Емельянова

"Як встановлено в ході слідства ,зазначені особи в період 2011 - 2014 років, перебуваючи на керівних посадах у системі господарських судів України, використовуючи своє службове становище, здійснювали втручання в діяльність суддів з метою перешкоджання належного виконання ними своїх службових обов'язків та з метою добитися винесення ними неправосудних рішень, а також здійснювали незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду з метою здійснення розподілу справ (заяв) на попередньо визначених ними суддів. Зараз у кримінальному провадженні вживаються заходи щодо обрання стосовно підозрюваних запобіжного заходу. Досудове розслідування триває, проводиться комплекс слідчих та інших процесуальних дій, спрямованих на повне та всебічне з'ясування всіх обставин зазначених злочинів, а також перевірки підозрюваних на причетність до інших протиправних дій".

Джерело: Facebook

Вспомните новость: 300 миллионов скандального судьи Емельянова "спас" банкир Дядечко

1
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення