11.02.2016    Просмотров:  326
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Голова НАБУ Ситник: «Інформація про майно, автомобілі та закордонні поїздки суддів переважно у Швейцарію просто шокує…»

Голова НАБУ Ситник: «Інформація про майно, автомобілі та закордонні поїздки суддів  переважно у Швейцарію просто шокує…» - golova_nabu_sitnik_informatsiya_pro_mayno_avtomobili_ta_zakordonni_poizdki_suddiv_perevagno_u_shveytsariyu_prosto_shokue_56bc910317154.jpg

На підсумковій прес-конференції за перші півроку роботи глава Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що в розробці НАБУ знаходяться 1500 суддів.

“Зараз аналітичне управління  НАБУ отримало потужний ресурс, які буде використовуватися не тільки для забезпечення кримінального провадження детективами НАБУ. Ми підрахували, що приблизна кількість чиновників, які підслідні НАБУ, – 21 тис осіб. І потужності аналітичного управління використовуються для того, щоб створити досьє на цих чиновників, особливо це стосується судової гілки влади. В обробці наших аналітиків приблизно 1,5 тис суддів”, – заявив глава НАБУ.

За його словами, всі зібрані досьє вони будуть використовувати не тільки для відкриття кримінальних проваджень в разі виявлення зловживань, а й для направлення в інші компетентні органи – до Вищої кваліфікаційної комісії суддів і Вищу раду юстиції. “Та інформація, яка вже отримана щодо перших суддів, не може не шокувати в частині кількості майна і автомобілів, і закордонних поїздок. Особливо, де є швейцарські банки”, – сказав Ситник.

Згадайте новину: Единый государственный реестр корупционеров будет в открытом доступе

Всього, за словами Ситника, на сьогоднішній день кількість членів НАБУ становить 301 особа. “Окремо хотів би зупинитися на тому, що зараз закінчується друга хвиля конкурсу з відбору детективів. Найближчим часом буде відібрано 70-100 детективів. Головний підрозділ, який несе відповідальність за НАБУ, – підрозділ детективів. Зараз там 242 людини”, – заявив глава НАБУ.

Читайте інтерв'ю: Председатель Национального антикоррупционного бюро Артём Ситник: «Зарплата Председателя НАБ - 50 прожиточных минимумов, на сегодня около 60 тыс. гривен». 

Другий дуже важливий підрозділ, який на сьогоднішній день сформовано на 70%, – оперативно-технічне управління. “Це люди, які мають спеціальні звання, люди в погонах, які забезпечують дві основні функції: зняття інформації з каналів зв’язку та візуальне спостереження за підозрюваними. Я навіть не розраховував, що до кінця 2015 року ми зможемо в приміщенні Бюро слухати підозрюваних в режимі онлайн, не звертаючись за відповідною допомогою доСБУ”, – заявив Ситник.

Джерело: Сьогодні

Згадайте новину: Корупціонер на дружину вже майно не запише: НАБУ підключили до Реєстру актів цивільного стану 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: