09.05.2015    Просмотров:  366
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Ericsson замагається з Apple, але вже не на ринку а в різних судах провідних країн

Ericsson замагається з Apple, але вже не на ринку а в різних судах провідних країн - ericsson_zamagaetsya_z_apple_ale_vge_ne_na_rinku_a_v_riznih_sudah_providnih_krain_554dba39556d9.jpg

Шведський телекомунікаційний концерн Ericsson подав у суди Німеччини, Великої Британії та Нідерландах позови до Apple за порушення патентних прав.

Про це йдеться в опублікованому в п’ятницю повідомленні.

Суть позову – порушення патентних прав при використанні технологій Ericsson в мобільних телефонах і планшетах. «В даний час у Apple немає ліцензій на технології Ericsson, але компанія продовжує продавати продукти, на які закінчився термін ліцензій», – зазначено в документі.

Патентна суперечка між Ericsson і Apple триває вже довгий час. На претензії шведського концерну американський відповідає, що Ericsson вимагає за ліцензію завищені суми. У лютому цього року правовласник патентів вже звернувся з того ж питання до суду і торгову комісію США.

У Ericsson укладено понад 100 патентних договорів з більшістю великих виробників. На думку шведського концерну, поведінка компанії Apple ставить її в положення, при якому вона отримує незаконну конкурентну перевагу в порівнянні з тими, хто робить розумні відрахування за використання шведською технологією.

«Небажання Apple платити за чужі технології може завдати шкоди всьому ринку, оскільки в цьому випадку у власників патентів не буде зацікавленості в наданні своїх розробок іншим компаніям», – зазначає начальник відділу патентної стратегії концерну Густав Брісмарк.

У 2013 році доходи Ericsson від продажу патентних ліцензій виробникам телефонів склали 10,6 млрд крон ($1,3 млрд), включаючи початковий платіж від Samsung, отриманий після укладення договору між двома компаніями. У 2014 р загальна сума склала 9,9 млрд крон ($1,19 млрд).

Джерело: Finance.ua

Згадайте новину: Невже "Apple" може програти у суді?

Дивиться відео: Торгові марки: інтелектуальні війни та інтелектуальні переговори 

Читайте статтю: Авторское право на произведение архитектуры в теории и на практике

Юридические тонкости приобретения существующего сайта 

Користуйтесь консультацією: Особливості заходів забезпечення позову у справах про порушення авторського права і (або) суміжних прав

Особенности регистрации авторского права в сфере программного обеспечения

Аналізуйте судовий акт: Свідоцтво на знак для товарів та послуг вважається недійсним з моменту подання заявки на його реєстрацію, при цьому делегування доменного імені скасовується (Солом'янський районий суд м. Києва, суддя Кушнір С. І.)

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: