Експертиза стану охорони праці підприємств - подробиці

Експертиза підприємств станом охорону праці та безпеки - важлива складова для кожного підприємства. Подібна експертиза необхідна, якщо підприємство пов'язане з виконанням робіт підвищеної небезпеки або експлуатацією небезпечних машин, механізмів. Також, якщо підприємство пов'язане з ризиком для вашого життя і життя співробітників, проводиться експертиза стану охорони праці та безпеки. Те ж стосується і сервісної організації, яка здійснює монтаж і демонтаж, налагодження і технічне обслуговування небезпечних механізмів. А ще - тих, хто є виробником обладнання, яке віднесено до небезпечних механізмів - то ж стосується і постачальників.

Професіонали компанії Карпат Техно Альянс гарантують високий рівень послуг завдяки величезному досвіду в галузі промислової безпеки. Компетентні експерти компанії проведуть експертизу стану охорони праці та промислової безпеки підприємства, з подальшою видачею висновку експертизи для отримання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки або експлуатацію машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки, їх застосування.

Видаються дозволи на підставі експертних висновків за результатами експертизи, яка проводиться професіоналами. Порядком передбачено видачу дозволів для роботодавця на виконання робіт підвищеної небезпеки, на експлуатацію машин і механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Виробника чи постачальника машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки видаються дозволи на застосування машин і механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Завдяки наявності дозволу підприємство може виконувати роботи підвищеної небезпеки на законних підставах, проводити роботи на всій території країни і бути конкурентоспроможними на ринку послуг. Також можливо брати участь у тендерах на проведення робіт підвищеної небезпеки.

Звернувшись до професіоналів, вам гарантовані швидкі і бездоганні результати. Ви зможете на сайті більш докладно ознайомитися з пропозиціями і прийняти вірне рішення.

0