Главная Ссылки ... До України зі Сполучених Штатів прибула нова технологія, що обвалила ціни на розробку сайтів До України зі Сполучених Штатів прибула нова техно...

До України зі Сполучених Штатів прибула нова технологія, що обвалила ціни на розробку сайтів

Команда розробників з США Nixwood принесла до України новітню технологію, засновану на штучному інтелекті, яка значно здешевила вартість розробки сайтів, а окрім того зменшила строк робіт до 24 годин. Але все по порядку.

Чому раніше розробка сайтів займала багато часу?

Будь-який розробник, який береться виконувати завдання із розробки вебсайту чи лендінгу, повинен вирішити одночасно декілька важливих завдань. А саме:

- розробити дружній для користувача інтерфейс;

- реалізувати зручну та інтуїтивно зрозумілу навігацію;

- максимально спростити процедуру завантаження та редагування контенту;

- оптимізувати сайт для його просування у пошуковиках;

- зробити сайт сумісним для смартфонів, ноутбуків та інших гаджетів.

Для того, аби виконати ці завдання, потрібно зібрати значну кількість інформації та проаналізувати її. На це об’єктивно потрібно досить багато часу – від кількох тижнів до кількох місяців.

Чому у компаній розробка сайту коштувала дорого?

Зрозуміло, що працювати безкоштовно ніхто не буде. Якщо потрібно багато людино-годин, то й ціна буде достатньо високою. Донедавна в Україні вартість якісного сайту коливалася на рівні 1000-5000 доларів.

Звичайно, деякі розробники, зокрема фрілансери на біржах, просто нехтували виконанням цих завдань, пропонуючи розробку за смішні 300 гривень. Але зрозуміло, що такий підхід був розрахований на замовників, які не розуміються на розробці сайту. У результаті такі дешеві сайти завжди виявлялися збитковими, оскільки не були придатні для приваблення потенційних покупців товарів чи замовників послуг.

Такі потенційні клієнти просто не могли знайти сайт в інтернеті, а відтак і не могли потрапити на нього. Ті ж клієнти, яких вдалося заманити на сайт за допомогою коштовної реклами, просто йшли з нього через некоректну роботу на їхньому гаджеті або через недружній інтерфейс, або через складну систему навігації. Відтак дешеві сайти, розробники яких знехтували головними правилами розробки, виявлялися збитковими.

Тож у ті, хто хотів мати власний сайт для продажу товарів чи послуг, стояли перед вибором: або обрати дешевий, але неробочий сайт, або обрати якісний, але надто дорогий. Тобто вибір без вибору.

Що змінила нова технологія?

Розробники з Nixwood стверджують, що їм вдалося створити технологію, за допомогою якої можна уже за 2-3 години отримати повну інформацію про те, яким саме має бути сайт в кожному конкретному випадку. Штучний інтелект збирає величезні масиви даних, аналізує їх та на виході пропонує найбільш вдалі рішення щодо структури та архітектури сайту, кольорової гами, інтерфейсу тощо.

Тобто тепер не потрібно витрачати місяці на те, аби все проаналізувати вручну: всю роботу виконують нейронні мережі. А розробнику залишається лише взяти підготовлені штучним інтелектом рішення та впровадити їх. Причому процес розкладається на етапи, наче на конвеєрі Генрі Форда, де кожен працівник зайнятий лише своєю часткою роботи, що значно пришвидшує процес реалізації рішення.

Завдяки такому поєднанню новітньої технології та розподілу функцій вдалося досягти неймовірних результатів: повністю робочий якісний сайт тепер можна створити лише за 24 години.

Чому ціни впали нижче плінтуса?

Звичайно, найголовніше для замовника – це ціна розробки сайту. Так от, завдяки зменшенню необхідного часу від кількох тижнів до рекордних 24 годин ціни на розробку просто пробили підлогу. Зараз замовити сайт коштує лише $199. Це в рази або навіть десятки разів дешевше, аніж було в середньому донедавна.

Першими, хто зміг скористатися усіма перевагами новітньої технології та оцінити її переваги, – стали жителі США, адже саме там розташовується головний офіс компанії Nixwood. Але завдяки тому, що в компанії працює багато українців, технологія швидко стала доступною і в нашій країні.

Отже, тепер і українці мають можливість замовити собі якісний сайт, розроблений за допомогою штучного інтелекту, що коштує в рази дешевше, аніж у компаній, що досі виконують роботи вручну.

Просмотров : 455
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст