Главная Юридический мир ... События Дмитро Грищенко, директор ЮПФ "Грищенко та Партнери" взяв участь у заході, організованому Американською торговою палатою і Європейською бізнес-асоціацією, на якому Президент України П.Порошенко провів діалог з представниками бізнес-співтовариств Дмитро Грищенко, директор ЮПФ "Грищенко та Партнер...

Дмитро Грищенко, директор ЮПФ "Грищенко та Партнери" взяв участь у заході, організованому Американською торговою палатою і Європейською бізнес-асоціацією, на якому Президент України П.Порошенко провів діалог з представниками бізнес-співтовариств

 - 0_05742700_1432733746_5565c8320e091.jpg
Дата события
2015-05-27
Время проведения: 10:00-12:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Online

26 травня, інституційні інвестори об'єднані Американською торгівельною палатою в Україні та Європейською Бізнес Асоціацією мали відвертий і відкритий діалог з Президентом України Петром Порошенком, який не лише прозвітував про перші результати досягнуті за 1 рік свого президентства, але також наголосив на поточних проблемах і можливостях, які потребують активної участі бізнесу.

Президент Порошенко заявив, що, незважаючи на велику перерву в таких зустрічах з бізнес-спільнотою, він чітко усвідомлює життєву важливість економічної безпеки як частини безпеки країни загалом і, що підтримання та покращення бізнес-клімату є питанням виживання в умовах сьогодення. У своєму виступі Президент охопив такі аспекти, як споживче кредитування і роль НБУ як регулятора, деякі аспекти меморандуму з МВФ і бачення подальшого розвитку у цій сфері, реформа судової системи і боротьба з корупцією, перші кроки нового Голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова в боротьбі з "податковими ямами", важливість координації дій податкових, митних та судових органів у забезпеченні справедливого функціонування прозорого бізнесу, питання оборони та реформи військово-промислового комплексу, приватизація, демонополізація, деолігархізація і децентралізація.

Врешті, Президент заявив, що в ході реформ валютне регулювання та інші обмеження можуть бути пом'якшені та збалансовані, але з урахуванням усіх факторів впливу.

Представники бізнес-спільноти задали хвилюючі їх питання у різних сферах, зокрема перезавантаження банківської і фінансової системи, захист прав кредиторів, цивільна авіація, нафтогазовий сектору та інші.

У свою чергу, Президент запевнив, що для успіху всіх започаткованих реформ необхідна активна участь бізнес-спільноти та закликав учасників надати свої конструктивні пропозиції на розгляд офісу Президента. І в контексті постійної та орієнтованої на результат співпраці Палати та Адміністрації Президента України, члени Палати готові продовжувати цей конструктивний відвертий діалог на користь всіх сторін і країни в цілому.

1065
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст