02.05.2019    Просмотров:  1178
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Для реалізації проектів будівництва тепер не потрібно окремо отримувати технічні умови у Державній службі із надзвичайних ситуацій (ДСНС)

Для реалізації проектів будівництва тепер не потрібно окремо отримувати технічні умови у Державній службі із надзвичайних ситуацій (ДСНС) - dlya_realizatsii_proektiv_budivnitstva_teper_ne_potribno_okremo_otrimuvati_tehnichni_umovi_u_dergavniy_slugbi_iz_nadzvichaynih_situatsiy_(dsns)_5ccabf8811776.jpg

Тепер для реалізації проектів будівництва не потрібно окремо отримувати технічні умови у Державній службі із надзвичайних ситуацій (ДСНС). Адже вимоги щодо пожежної і техногенної безпеки вже прописані у державних будівельних нормах (ДБН).

Відповідні зміни вступили в дію та містяться у Законі №2020-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності», який сприяв підвищенню позиції у рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business за компонентом «Отримання дозволів на будівництво».

Згадайте новину: Мінрегіон спрощує процедуру отримання будівельного паспорта на садибну забудову

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Раніше при проектуванні об’єкта замовники зверталися до ДСНС для отримання техумов. Проте це була зайва, по суті, подвійна процедура, адже вимоги пожежної і техногенної безпеки вже прописані у ДБН. Тому, щоб прибрати цю додаткову зарегульованість, Мінрегіоном був розроблений Закон 2020, який скасував отримання техумов від ДСНС», - написав він.

Таким чином, було скорочено кількість дозвільних процедур на одну і терміни їх проходження для будівництва об’єктів (на 15 днів).

Зараз Україна - один з лідерів за темпами зростання у Doing Business серед 190 країн. За показником «Отримання дозволів на будівництво» за 2 роки ми покращили позицію з 140-го на 30-те місце. У загальному рейтингу наша країна займає 71-шу сходинку.

За підрахунками експертів Світового банку, один пункт у загальному рейтингу Doing Business дає можливість додатково залучити близько $600 млн в економіку країни.

Згадайте новину: В Украине упростили перепланировку помещений (инфографика)

Довідково

Doing Business характеризує стан інвестиційного клімату в 190 країнах світу. Це результат щорічного дослідження, що оцінює простоту ведення підприємницької діяльності. Світовий банк розраховує цей індекс з 2003 року за такими критеріями як: легкість відкриття нового бізнесу, отримання дозволів на будівництво, реєстрація власності, отримання позики, захист прав інвесторів, сплата податків тощо.

Джерело: КМУ

Згадайте новину: Спрощення у будівництві: зареєструвати декларацію про готовність об’єкта до експлуатації можна буде он-лайн за 1 день

1178
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: