Главная Юридический мир ... События Дискусійний клуб «Практика та актуальні питання в трансфертному ціноутворенні» - новація від Податкового комітету ААУ Дискусійний клуб «Практика та актуальні питання в ...

Дискусійний клуб «Практика та актуальні питання в трансфертному ціноутворенні» - новація від Податкового комітету ААУ

20.02.2019
Просмотров : 1448
 - 0_47747800_1550578601_5c6bf3a974985.jpg
Дата события
2019-03-05
Время проведения: 10:00-13:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Локация : офіс юридичного об’єднання ID Legal Group (вул. Г. Сковороди, 5а)
Показать на карте

Податковий комітет Асоціації адвокатів України розпочинає серію заходів під назвою Дискусійний клуб. Про це повідомив голова комітету, партнер юридичного об’єднання ID LegalGroup Олег Добровольський.

За його словами: «Ми не дарма обрали саме такий формат заходу. Дискусія помножена на практику. Це головна мета Дискусійного клубу. Ми обираємо актуальну тематику, формуємо за допомогою підприємців наболілі питання, запрошуємо фахових гостей і дискутуємо на ці питання. Перший такий захід відбудеться 5 березня. І буде присвячений практиці та актуальним питанням в трансфертному ціноутворенні».

Також під час заходу учасники матимуть змогу дізнатися про новації в сфері ТЦУ, що стали актуальними у 2019 році, обговорити практичні аспекти як з точки зору практикуючого бухгалтера/аудитора, так і зі сторони Державної фіскальної служби, представники якої також візьмуть участь у Дискусійному клубі.

До участі у заході запрошуються всі бажаючи - бухгалтери, аудитори, податкові консультанти, юристи та адвокати. За результатами заходу члени Податкового комітету ААУ сформують проблемні питання та відпрацюють пропозиції щодо змін до законодавства з питань ТЦУ.

Участь у заході безкоштовна. Реєстрація обов’язкова. Також в реєстраційній заяві Ви можете поставити питання, відповідь на яке є для вас важливою.

Дата проведення: 05 березня 2019 року

Час проведення: 10:00 - 13:00

Місце проведення: офіс юридичного об’єднання ID Legal Group (вул. Г. Сковороди, 5а)

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2XcHiYH

1448
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст