Главная Блог ... Новости Держава заплатить 33 мільйони гривень, 59 тисяч доларів і 2 мільйони євро за неповернуте поліцією майно Держава заплатить 33 мільйони гривень, 59 тисяч до...

Держава заплатить 33 мільйони гривень, 59 тисяч доларів і 2 мільйони євро за неповернуте поліцією майно

Отключить рекламу
Держава заплатить 33 мільйони гривень, 59 тисяч доларів і 2 мільйони євро за неповернуте поліцією майно - f08dae1bc3034a876187300ec277f8c7.webp

Київський апеляційний суд задовольнив позов ТОВ «Трубіж Агротек» про відшкодування шкоди, завданої незаконними діями та бездіяльністю органів державної влади.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на постанову суду.

У травні 2018 року слідчий Броварського відділу поліції при огляді місця полії вилучив сільськогсподарську техніку — трактори, розкидачі рідких добрав, плуги, запчастини та ін. Майно вилучили в кримінальному провадженні щодо іншої компанії і передали на відповідальне зберігання ТОВ «Бокаро Інвест».

16 серпня 2018 року слідчий суддя Броварського міськрайонного суду Київської області постановив негайно повернути вилучене майно.

Частину майна повернули, але потім вилучили повторно в іншому кримінальному провадженні.

У подальшому техніка і майно не були арештовані, однак і не були повернуті, за винятком машини ДеКло, у пошкодженому стані.

Згадайте новину: За протиправні дії Нацполіції, водій стягнув з держави 117 тисяч гривень моральної шкоди

Слідчийу подальшому запрошував предстаникам компанії для передачі вилученого майна у свій кабінет. При цьому кількість та габарити вилученого майна не дозволяли розмістити його розміщення в кабінеті слідчого поліції. Тобто фізична передача майна в кабінеті була неможливою запрошення мало формальний характер. Акта повернення майна слідчим так і не було підписано.

Команія «Трубіж Агротек» просила суд стягнути з вартість неповернутого майна.

У розрахунках спиралися на висновок судового експерта, що розмір шкоди становить 33 мільйони гривень, 59 тисяч доларів і 1,97 млн євро.

Суд першої інстанції постановив стягнути цю матеріальну шкоду солідарно — із поліції, казначейської служби і ТОВ «Бокаро Інвест», що було зберігачем майна.

Апеляційний суд скасував рішення першої інстанції в частині солідарної відповідальності.

Згадайте новину: Стягнення з України відшкодування будь-якої шкоди можливе за умови, що суд установив протиправність діяння саме нашої держави – ВП ВС

Суд вирішив, що відшкодування у даній справі можливе тільки за рахунок коштів державного бюджету, а тому шкода стягується лише з держави.

 • 9392

  Просмотров

 • 1

  Коментарии

 • 9392

  Просмотров

 • 1

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Ничего страшного. Налогоплательщики вес ущерб по престулениям полиции возместят. Интересно, хоть в отношении хоть кого-то из работников полиции либо ТОВ «Бокаро Інвест» были внесены данные в ЕРДР? Если нет (что скорее всего), то очень хороший стимул дальше платить налоги.

  21.11.2023 10:41

  Як Ви могли таке уявити? В поліції працюють виключно святі люди(

  21.11.2023 12:40

  Не волнуйтесь: никто и не подумает исполнять это решение. Так что можете продолжать платить налоги СОВЕРШЕННО БЕЗБОЯЗНЕННО

  21.11.2023 20:46

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст